Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nincs fiú-lány barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arguuess kérdése:

Tényleg nincs fiú-lány barátság. De ha beleszerettem, akkor hogyan tovább? bőv:lent

Figyelt kérdés

Van -volt- egy nagyon jó fiú barátom. Nagyon szerettük egymást - mint barát. De én már többet is érzek. És szeretném, ha összejönnék vele. Hogy kezdjek neki? (Egyáltalán nem biztos, hogy megteszem. Lehet, hogy megpróbálok kiszeretni belőle, és minden a régi lesz :) )


Szerinted mit tegyek? Próbáljak összejönni vele, vagy hagyjam?


2010. nov. 29. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem megpróbálhatnád.

Előre menni még mindig jobb megoldás, mint vissza ugyanabba a mókuskerékbe.

2010. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
velem is ez van -.- de még én sem tom mit érez irántam.
2010. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Akkor nemsokára lépek, és megmondom, hogy mi lett a vége.


Bár már beszélgettünk arról, hogy mi akadályozza abban, hogy belémszeressen (és fordítva, de akkor hazudtam), és nem tudott semmi értelmeset/nyomós indokot mondani, csak, hogy "De Te a barátom vagy...". Meg arról is volt szó, hogy mi lenne ha járnánk (néha feljön ilyen téma barátok kapcsán), és erre is csak azt mondta, hogy "Hát nézd... Szerintem nem túl jó ötlet. Mi barátok vagyunk, és lehet, hogy jó is lenne, de utána már nem. És nem lennénk barátok, ami rosszabb."

2010. nov. 29. 19:28
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban régóta barátok vagytok,bizonyára ismered. A helyedben én megmondanám neki hogy ennyi ideje ismerjük egymást,és úgyérzem több alakult ki köztünk mint barátság stb,és őszintén elmondod neki, egy nyugis környezetben. Ha megbecsült idáig,mint barátot,akkor a szavaidat is értékelnie kell! De te érzed a szerelmet magadban,így neked kell elindulni az úton őfelé. Soksok sikert kivánok neked!!!!
2010. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindhármotok válaszát! :)

Azt hittem, hogy jönnek az anyázós válaszok, meg, hogy mekkora egy rib@nc vagyok...

2010. nov. 29. 19:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg hülye vagy. Neked egyszer nem működött a fiúlánybarátság, erre kijelented kompetitíve, hogy nincs.
2010. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Többen is mondták már. Részemről megdőlt ez az elémlet. De most nem ezen van a hangsúly...
2010. nov. 29. 20:16
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Tényleg nincs fiú-lány barátság.

2. Ribanc vagy! (csak mert Te kérted :)

3. Valószínű lépned kellene, 2 dolgot tudok elképzelni, mert én is voltam hasonló helyzetben. Az egyik, hogy ő is hasonlóan érez, csak ő sem meri kimondani, mert bizonytalan, ezért terel. A másik, hogy tényleg nem tetszel neki. De ha így is van, egy normális baráti kapcsolatban ezt normálisan meg is lehet beszélni minden félreértés nélkül! Úgyhogy tényleg adagold be a dolgokat!

2010. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szia

Probáld meg azzal még nem veszíthetsz semmit.

Max besülsz de attól még maradhattok barátok is ;)

Sok sikert

2010. dec. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nincs fiú-lány barátság.

Megpróbálhatsz kiszeretni belőle de úgyse fog menni.

Nem lesz minden olyan mint régen volt.

Azt tanácsolom hogy vágj bele.

2010. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!