Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak meg egy "menő" srácot?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy srác a gimiben, ahova jövőre menni fogok. Mint megtudtam, ő most 12es, szóval jövőre lesz végzős. (mivel 5 osztályos a gimi)

Egy csajszi aki oda jár abban a gimibe (a nyíltnapon ismertem meg, és beszélgettünk) azt mondta, hogy már most az a srác a legmenőbb a suliban, és minden lány őt akarja.

Nem kérek olyan válaszokat, hogy vegyek tűsarkút és miniszoknyát, vagy másszak be az ablakán meztelenül, esetleg rángassam be a wc-be és szopjam le... -.-"

A merészebb öltözködés még szóba jöhet, de nem adhatom könnyen magam, mert nem csak egy futókapcsolatot vagy egy egyéjszakás kalandot szeretnék..hanem egy normális kapcsolatot :)

És nehogy félreértsétek, nem a "rangja" miatt tetszik (bár kicsit az is inspirál, de nem lényeges tényező). Igaziból nem tudom hogy mi fogott meg benne annyira, de minden nap csak rá gondolok...

Szóóóóval. Jövőre meg kell hódítanom :D És ebben kérem a segítségeteket. Nagyon örülnék néhány hasznos tanácsnak ;)

Meg tippeknek, hogy mi jön be a menő srácoknak :)

Előre is köszi [Ł]


2010. nov. 29. 19:17
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Hát majd próbálkozok :)

Remélem sikerrel járok majd... Csak az a gáz, hogy bármelyik nálam sokkal csinosabb lányt megkaphatja ha szeretné... És nem tudom hogyan vonzzam magamra a tekintetét...

Hmm...megszólítani... *-) De mégis mit mondjak neki? Pls Segííts! *.*

Amúgy meg annyira azért ne nézz felszínesnek ;) Vagyis: leszarom a körömlakkok márkáját, a viván max zenét hallgatok, az Alkonyatot meg utálom :D Bár ez szerintem jó jel, legalább annyira nagyon-nagyon nem vagyok tucat :)

De az a gond h külsőre eléggé :/

Akkor tudnál segíteni, h hogy szólítsam majd meg/miről beszélgessek vele?? :)

2010. nov. 30. 22:02
 22/25 anonim ***** válasza:

A szépség relatív ezt sose feledd:) Lehet, hogy neki épp te leszel a csinos, ellenállhatatlan, elbűvölő..

Amit mondtam, azt csak úgy általánosságban említettem, a célja pont az volt, hogy szemléltessem, nem olyan jók a felszínes dolgok. Ha rád nem vonatkozik, ne vedd magadra:D

A megszólításnak vannak apróbb fortélyai. Pl ha már egy körben mozogtok(esetleg vmilyen délutáni foglalkozáson) megkérdezheted, hogy mi a véleménye egy adott feladatról, vagy tudna-e neked segíteni.

Van ugye a tanárkeresős módszer is, bár ez elég elcsépelt történet. XD

Ha buszon vagy villamoson összefutsz vele, nyugodtan megszólíthatod, például: "Te nem az Xy osztálytársa vagy?" esetleg "De jó egy ismerős arcot látni, ugye te is az XXX suliba jársz?"

Ha valamilyen buliban találkoztok, akkor odamehetsz hozzá, megkérdezheted, hogy tetszik neki a zene, a társaság stb..

De a "félelem" áthidalására ma már rengeteg közösségi alkalmazás van, facebook, msn, skype, iwiw.. ahol azért az ember lánya kicsit bátrabban ki tud bontakozni. Nem szégyen ha adsz egy kis internetes löketet a dolgoknak, de figyelj oda, hogy a valóság síkjára is áttevődjenek az események:)

(még mindig az előző)

2010. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Hát köszi, igyekszek majd :)

Bár buliban inkább maradok az "odamegyekhozzátáncolni" variációnál. Szerintem hatásosabb is, meg egy jó buliban nem is nagyon van esély hogy halljuk, hogy mit mond a másik... :D

Meg nem is az, hogy csúnya lennék, vagy ilyesmi... Csak iszonyatosan átlagos /:

2010. nov. 30. 23:26
 24/25 anonim válasza:
Szerintem a "menő" srácnak kéne meghóditani téged.. Ha te hajtasz rá, csak kifog használni;)
2010. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Nah igen :D

De a kérdés akkor inkább arra alapul, hogy hogyan érjem el, hogy hajtson rám?:D

mert hidd el, tudom én azt hogy hogyan szerezzek meg egy pasit :D csak azzal vannak gondok, hogy hogyan hívjam fel magamra a figyelmét...

2010. dec. 15. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!