Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak meg egy "menő" srácot?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy srác a gimiben, ahova jövőre menni fogok. Mint megtudtam, ő most 12es, szóval jövőre lesz végzős. (mivel 5 osztályos a gimi)

Egy csajszi aki oda jár abban a gimibe (a nyíltnapon ismertem meg, és beszélgettünk) azt mondta, hogy már most az a srác a legmenőbb a suliban, és minden lány őt akarja.

Nem kérek olyan válaszokat, hogy vegyek tűsarkút és miniszoknyát, vagy másszak be az ablakán meztelenül, esetleg rángassam be a wc-be és szopjam le... -.-"

A merészebb öltözködés még szóba jöhet, de nem adhatom könnyen magam, mert nem csak egy futókapcsolatot vagy egy egyéjszakás kalandot szeretnék..hanem egy normális kapcsolatot :)

És nehogy félreértsétek, nem a "rangja" miatt tetszik (bár kicsit az is inspirál, de nem lényeges tényező). Igaziból nem tudom hogy mi fogott meg benne annyira, de minden nap csak rá gondolok...

Szóóóóval. Jövőre meg kell hódítanom :D És ebben kérem a segítségeteket. Nagyon örülnék néhány hasznos tanácsnak ;)

Meg tippeknek, hogy mi jön be a menő srácoknak :)

Előre is köszi [Ł]


2010. nov. 29. 19:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Utálom a "menő" szót.

És nem, nem KELL meghódítanod ha nem tetszik neked, sőt akkor sem KELL, max LEHET, ha neki nem tetszel.

2010. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 nielindi ***** válasza:
mivel még gimis sem vagy, ne akarj egyéjszakás, futó kalandot...
2010. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

nem is akar... pont azt írta, de m1 -.-"

amúgy szerintem ha te jövőre leszel kilencedikes, akkor egy végzős valószínűleg meg sem fog nézni... annyira nagy még ez a korkülönbség. a tizenéves srácok inkább a velük egykorú csajokat szeretik... keress inkább valakit aki elérhetőbb :)

2010. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
ti mire válaszoltok? Elolvastátok egyáltalán normálisan? Pont azt mondom, hogy NEM akarok futó kalandokat, és hogy NAGYON tetszik a srác... És ötleteket szeretnék, hogy mire megyek majd a gimibe, akkor minden simán menjen :)
2010. nov. 29. 19:25
 5/25 A kérdező kommentje:

De neeeeeem! Neem ő kell! :D[Ł]

Egyszerűen imádom, és nem tudok nem rá gondolni... *.*

Szóval örülnék nagon tanácsoknak. Légyszíí..

2010. nov. 29. 19:27
 6/25 nielindi ***** válasza:

bocs. hosszu volt a mai nap, már nem látok :S


az a baj, h tényleg nem nagyon fog észrevenni. vagy ha annyira fel akarod magadra hivni a figyelmét, ribis ruhákat veszel fel, lehet pont az ellenkezőjét éred majd el, mint amit szerettél volna.

a másik, h joval idösebb, mint te, a barátai is, igy a baráti körén keresztül sem tudsz hozzá közeledni.

2010. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Hát igen... tudom hogy eléggé lehetetlen a dolog :S

De szerintetek hogy tűnjek fel? Mit tegyek, hogy észrevegyen? Hogy viselkedjek/öltözzek? Azt se nagyon tudom, hogy mi tetszik a fiúknak egy lányban..

2010. nov. 29. 19:41
 8/25 anonim ***** válasza:
Hmm. Hát nem könnyű, na de nem is reménytelen :) a mi sulinkban is akadnak párok, ahol a srác 12-13.-os, a csajszi meg csak 9-10. Amit én mondhatok, az az, hogy öltözz csinosan (NE kihívóan, hanem csinosan, nőiesen!) használj szolid, de szép sminket, emeld ki a szemed, a tekintet nagyon fontos. Meg egy kis szájfény, 1-2 kiegészítő (nyaklánc, karkötő, 1-1 csinos öv, ilyesmi) és mosolyogj. Ha majd már ott jársz, keresd a tekintetét, szemezz vele. Sok sikert! ;)
2010. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszii :)

És viselkedésileg. A szemezés az eddig oké, de mit csináljak még?

Mert azért nem meetek csak úgy oda, hogy "figyi nagyon bejössz, nem megyünk el valahová kettesben?" Az kicsit cinkes lenne xD

2010. nov. 29. 19:58
 10/25 anonim ***** válasza:
Dobd szét a lábad ahogyan az összes nő teszi az ilyeneknek, aztán gyere fel és sírj itt, hogy "Miért egyforma minden pasi?"...
2010. nov. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!