Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak meg egy "menő" srácot?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy srác a gimiben, ahova jövőre menni fogok. Mint megtudtam, ő most 12es, szóval jövőre lesz végzős. (mivel 5 osztályos a gimi)

Egy csajszi aki oda jár abban a gimibe (a nyíltnapon ismertem meg, és beszélgettünk) azt mondta, hogy már most az a srác a legmenőbb a suliban, és minden lány őt akarja.

Nem kérek olyan válaszokat, hogy vegyek tűsarkút és miniszoknyát, vagy másszak be az ablakán meztelenül, esetleg rángassam be a wc-be és szopjam le... -.-"

A merészebb öltözködés még szóba jöhet, de nem adhatom könnyen magam, mert nem csak egy futókapcsolatot vagy egy egyéjszakás kalandot szeretnék..hanem egy normális kapcsolatot :)

És nehogy félreértsétek, nem a "rangja" miatt tetszik (bár kicsit az is inspirál, de nem lényeges tényező). Igaziból nem tudom hogy mi fogott meg benne annyira, de minden nap csak rá gondolok...

Szóóóóval. Jövőre meg kell hódítanom :D És ebben kérem a segítségeteket. Nagyon örülnék néhány hasznos tanácsnak ;)

Meg tippeknek, hogy mi jön be a menő srácoknak :)

Előre is köszi [Ł]


2010. nov. 29. 19:17
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

De nem értessz! Még direkt ki is írtam amúgy, hogy ilyen válaszokra nem is vagyok kíváncsi, és felesleges időpazarlás leírni is -.-"

És én nem ilyesmi hódításra gondoltam. Mély benyomást akarok tenni rá :D

2010. nov. 29. 20:17
 12/25 anonim ***** válasza:
szerintem jelőld be myvopen,facebookon vagy ilyesmi ha tudod ha nevét,vagy várj míg nem mész gimmibe,és hja úgyvan szerintem összejönne veled,a korkülömség ellenére,mert ez egy hülyég hogy nem:)
2010. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom, hogy hogyan érjem el, hogy pont én kelljek neki? Hisz bármelyik lányt megkaphatja... És nem tudom mit tegyek majd, hogy én tetszek neki, hogy felhívjam magamra a figyelmet..
2010. nov. 29. 20:33
 14/25 anonim ***** válasza:
Kerd meg h nyomja veled es a baratnöddel harmasba.
2010. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Ez eléggé szánalmas volt, ugye tudod?:D
2010. nov. 29. 20:59
 16/25 anonim ***** válasza:

ehehhe menő beszarok xdxdxd


hallod nem kell neked egy nem menő hanem normális rockot szerető gitározó srác?:P


vagy inkáb a "menő" nyalóka gyerekek? ; D

2010. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Te is félreérted. Nem azért kell, mert menő, hanem mert iszonyatosan tetszik :)
2010. nov. 29. 21:58
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyenlőre ne görcsölj ezen a dolgon, rengeted idő van addig, és ki tudja, lehet jön egy másik srác, aki levesz a lábadról.

Másik meg az, hogy ezt a fiút csak látásból ismered, nem is tudod, milyen a jelleme, ki ő.. elismerem, egy jó külső igencsak elvakíthat, de mi van ha egy bunkó? Ha ki is használja a hírnevét? Épp ezért kell óvatosnak lenni, nehogy túl nagyot koppanj...

Ha mégis normális és értelmes, még akkor sem lehetsz biztos a dolgodban. Mi van, ha van, vagy esetleg addigra lesz egy barátnője, akit nagyon szeret? Elakarnád venni tőle? Akkor gondolj bele abba, hogy milyen lenne a helyzet fordított esetben, azaz tőled próbálnák a fiút elorozni... Egy kapcsolathoz két ember kell, gyakran hiába a külső, az igyekezet, még az sem elég, mert egyszerűen ő mást akar.

Végül pedig nem is ismered igazán a leendő sulidat. Én azt mondom, biztos, hogy több helyes és értelmes srác jár oda, adj nekik is esélyt. Nem arról van szó, hogy add fel, de ne éld bele magad. Ismerkedj bátran, de ne ess túlzásokba. Ez az én tanácsom:)

18/l

2010. nov. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Persze, próbálok másokkal is ismerkedni majd :)

De nem hiszem, hogy más valaha is jobban tetszene, mivel ő ténylegesen a tökéletes álompasim... :Ł

De akkor ne konkrétan róla beszéljünk, más is szóba jöhet. Nekem alapból az idősebb pasik jönnek be, szóval kb. az ilyen 12-13adikosok. De 9edikesként egy idősebb srácot hogyan hódíthatok meg..?

2010. nov. 30. 11:12
 20/25 anonim ***** válasza:

Társasági kör bővítésével, esetleg nézd meg milyen szakkörök, klubbok vannak a suliban. Lényeg, hogy add önmagad, és ne ess túlzásokba. Az idősebb fiúk azért már jobban adnak az intelligenciára(persze vannak kivételek), szeretnek beszélgetni komolyabb dolgokról is. Itt nem arról van szó, hogy mini Einsteinnek kell lenni, de nem árt kicsit művelődni, és nem csak az Alkonyatról, a körömlakkok minőségéről, és a VIVA-tv legújabb műsoráról kell tájékozottnak lenni. Külsőre légy mindig ápolt, ne légy túl kihívó, pláza macából van épp elég...

Kerüld a trágár szavakat, illetve a közhelyes kifejezések halmozását: cukcsi, szívcsi, pusszcsi... stb

Légy nyitott, közlékeny, ne félj rámosolyogni a fiúra, illetve szólítsd meg bátran.

Azt se felejtsd el, hogy az utolsó év az nehéz minden végzősnek, ergo lehet, hogy nem mindig lesznek túlzottan jó kedélyállapotban. Légy velük szemben ezért toleráns, és ne siess el semmit. :)

(előző voltam)

2010. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!