Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HOgy tegyek valakit lezbivé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOgy tegyek valakit lezbivé, aki elvileg nem az?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 18:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%

itasd le... vagy kérd meg hogy szülessen meg mégegyszer de akkor már leZbiként

aztán meg szerintem menj el egy pszcihológushoz, mer örgem rádfér.

2010. nov. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tud ilyen kerdes megfogalmazodni az agyadban? Ne ertsd fere nem provokalni akarlak.

Te, hogy fogadnad ha neked akarna valaki megvaltoztatni a szexualis vilagod a sajat izlesere? Tetszene?

En nem orulnek neki!

18 f/karpatalja

2010. dec. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az alkohol valószínűleg segítene a dolgon, de a kérdés az, hogy valóban képes lennél ilyen önzésre?

Történt egyszer, hogy az egyik legjobb barátom bevallotta nekem, hogy meleg, kicsit félve attól, hogy ezután viszolyogni fogok tőle. Természetesen semmi ilyesmi nem történt, semmi bajom a melegekkel, csak azokkal, akik reklámozzák és ennek megfelelő, magamutogató allűröket vesznek fel. A barátságunk csak még szorosabb lett, mivel onnantól nyíltan megbeszélhette velem a másságából eredő problémáit, bánatait. Aztán egy idő után kizárólag velem tudta igazán megbeszélni az ilyesmit, majd egy este elmondta, hogy belém szeretett. Igyekeztem segíteni neki, hogy leküzdhesse az érzést, de kudarcot vallottam, minden esetben. Ugyanis esze ágában sem volt legyőzni az érzést, mivel mindig reménykedett benne, hogy meg tudok változni a kedvéért. Mivel tudtam, hogy a legtöbb problémája abból ered, hogy meleg, párszor felvetettem neki, hogy talán ő megváltozhatna. Minden alkalommal mélységesen fel volt háborodva, hogy mégis hogyan merem én megkérdőjelezni a másságát, ő ilyen, és kész. Viszont közben valójában elvárta volna tőlem, hogy én megváltozzak a kedvéért! Nem tudta elfogadni, hogy én szeretem, ahogy egy heteró fiú szeretheti a jóbarátját, viszont heteró vagyok, és ez mindig is így lesz, és mint ilyen, undorodom a dologtól. Három év szenvedés után elváltak útjaink, mint barátok. Miért kellett volna nekem megváltozni? Annak ellenére, hogy én elfogadom a homoszexualitást, azért bocsássa meg a világ, hogy úgy gondolom, a heteroszexualitás a normális. Félre ne értsd, Kedves Kérdező, téged bántani nem akarlak, elfogadlak, ahogy sokan mások is elfogadnának. Viszont Te akkor fogadd el azt, hogy a Te beállítottságod természetellenes - nem kell a szöveg a homoszexuális pingvinekről és delfinekről, az is természetellenes - és a világ egyik legnagyobb önzése lenne egy nemileg egészséges lányra ráerőltetni! Valahol vár rád életed párja, aki leszbikus, ahogy Te. Legyen türelmed kivárni!

21/F


U.I.: Ha bárkit megbántottam, bocsásson meg, viszont ezt muszáj volt leírnom a tisztánlátás végett.

2010. dec. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
legalább lesz a pasinak egy jó napjaxD
2010. dec. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!