Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tehetek még valamit? Vagy jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek még valamit? Vagy jön a visszaszámolás?

Figyelt kérdés

Szóval 2kérdést tettem már fel itt. Mindkettő ugyanarról szól. Ha valaki kíváncsi rá,a mostani kérdésem után könnyen rájön,ha olvasta már.


Szóval 21hónapja van barátom. Szeret,törődik,mindent megtesz értem.

Én meg eljátszottam a bizalmát,ahogy csak tudtam.:(

nyáron majdnem kiraktam egy másik srác miatt,meg is csaltam,amiről konkrétan nem tud,de így is eléggé fájt neki.

Most pedig elolvasott egy msnen beszélgetést,amiben azt írtam valakinek,hogy tetszik egy másik srác a suliból.

Ezt elolvasta és elment,pedig nálunk volt. Rohantam utána,azt mondta befejezte és nem akarja folytatni,de kértem és kaptam egy utolsó esélyt. Azt mondta,ha még valami ilyenre rájön,szólni sem fog,hogy vége,hanem rájövök magamtól.

Ő sosem csalt meg,igaz követett el hibákat,nagyokat,de ekkorát nem.


Szeretnék neki bizonyítani,hogy tehetném? Nem akarom elveszíteni,csodálom,hogy kaptam még egy esélyt(igaz mondott már ilyet),de nem akarom elrontani. Valakinek valami ötlete?


2010. nov. 29. 17:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Bébi, te nem szereted őt. Te csak birtokolni akarod. Igazából más kell neked, ezért kacsintgattál kifelé. Aztán kiderült, és besz-rtál, hogy elhagy és egyedül maradsz. Most magadhoz akarod édesgetni, miközben azt mondod magadnak, hogy csak be akarod bizonyítani neki, hogy szereted. És magadnak nem szeretnél bebizonyítani valamit? Nézz már a tükörbe!
2010. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
85%
Már ne haragudj, de azt a lányt aki megcsalja a párját akárhogyan azt én riba*cnak tartom.
2010. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:42


^^Neki van igaza! Sokan vágták már a fejemhez,hogy csak az egyedülléttől félek.

De mi van akkor,ha félek attól,hogy többet nem alhatunk együtt,még annyit se,mint most! Vagy többet nem jön hozzám,nem hív fel,meg tudom,hogy hiányozna.

Vele szeretnék lenni.

2010. nov. 30. 06:04
 24/30 anonim ***** válasza:
77%

Ha vele szeretnél lenni akkor miért csaltad meg? Miért kacsintgatsz mások felé? Mert ezek szerint mégse öt szeretnéd, csak egy átmeneti megoldásnak jó neked.

Igazuk van a többieknek, egy ribanc vagy, a srácot meg sajnálom :(


16/L

2010. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
es meg a ferfiakkal van a baj. Nok szerint
2010. dec. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Jo megertelek. En is hibaztam mar annak ellenere, hogy szeretem a baratnom. Szoval probalj a jelenre koncentralni, erositsd meg benne a hitet.

Tobbszor ne kovesd el ezt a hibat.

Legyen mindig eszedbe ez az erzes amikor felsz, hogy nem lesz meleted.

Legyetek boldogok!

Es ezzel nem azt mondtam, hogy nem itelem el egy parkapcsolatban a megcsalasokat.

18 f/karpatalja

2010. dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Most komolyan. Az egyik kérdésnél leribancozzátok, aki mással csókolózott. Egy másik kérdésnél pedig tanácsokat adtok, hogyan titkolja el valaki, hogy nem a férjétől terhes. Szóval érdekesek az erkölcsök ezen az oldalon.


Kedves kérdező!

Nem tudom, hány éves vagy, de az most mindegy is.

Elsősorban gondold át, mit is akarsz valójában. A barátodat önmagáért szereted, vagy csupán azokat a dolgokat, amiket tesz/tett érted? Őt szereted, vagy azt, ahogyan ő szeret? Mert ez a kulcskérdés.

Hogy a második esélyt megérdemelted-e, azt a jövő fogja eldönteni. Az, hogy tetszik egy másik srác, még szerintem nem ok a szakításra. Tetszhet bárki, nem vagy vak. És szerintem a pasi sem csukott szemmel jár az utcán, szépérzéke mindenkinek van. Sőt, kedvelhetsz is másokat, ebből sem kell ügyet csinálni.

Ha őt szereted. És itt térek vissza a kulcskérdésre. Ha őt szereted, akkor figyelj rá. Mit szeret, mi a fontos neki, ezekkel kedveskedj, fejezd ki az érzéseidet.

Ha nem őt szereted, akkor viszont kíméld meg mindkettőtöket a felesleges időhúzástól.

De erre a kérdésre csak te tudhatod a választ.

2010. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"De mi van akkor,ha félek attól,hogy többet nem alhatunk együtt,még annyit se,mint most! Vagy többet nem jön hozzám,nem hív fel,meg tudom,hogy hiányozna."


Na, de tényleg, mi van akkor, ha egyedül alszol? És ha ő nem jön, nem hív? Mitől félsz? Mi bajod eshet egyedül? Egyedül kevés vagy? Miért? Egyedül nem állsz meg a lábadon, inkább rátámaszkodsz valakire, aki önmagában nem is jó neked annyira, de hát mégis csak ott van, stabilabbnak érzed a léted, nagyobb az önbizalmad. Ha pedig így van, más pasik felé is jobbat tudsz mutatni, s végig azt hiszed, te vagy, aki irányítja az életét. Valójában nem gondolod, hogy a "barátoddal" éld le az életed, mert vársz valami jobbat, de amíg nem jön, addig ő adja a biztonságot. De a támaszod nélkül összeesnél, mert még gyenge vagy, csak függeni tudsz másokon.

2010. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem először is gondold át,hogy tényleg kell-e neked ez a srác, mert,ha csak pótlék ,akkor már így is elég idejét vetted el. (Ezt azért mondom,mert pl majdnem kiraktad egy másik srácért...)

Ha biztosan szereted és eltudod vele képzelni, hogy családot is alapíts később (ha nem tudod megint nincs értelme szerintem, mert csak idő töltés, bár ez később is jöhet) akkor üljetek le és beszéljétek át a kapcsolatotokat,hogy ki mit vár és akar, cserébe természetesen ő is azt adja.

Tisztában vagyok vele,hogy ez nehéz és most én tök könnyen pötyögtem be ide, de ha átbeszélitek az egészet,akkor látja,hogy tényleg fontos a dolog, amennyiben végig gondolja, bár lehet emiatt lesz egy kisebb veszekedés, szóval jól gondold meg milyen szavakat fogsz használni, de legyél vele őszinte és megértő.

Elvégre te hibáztál nagyobbat, ezért bizonyos dolgokat a beszélgetés során le kell ,majd nyelned.

2010. dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Maxx válasza:

Ez nem szerelem. Csak ő szeret téged, te meg kijátszod. Ez nem szép dolog én hónapokig voltam lelki roncs ilyen miatt. Nem irigylem a srácot...

2010. dec. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!