Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tehetek még valamit? Vagy jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek még valamit? Vagy jön a visszaszámolás?

Figyelt kérdés

Szóval 2kérdést tettem már fel itt. Mindkettő ugyanarról szól. Ha valaki kíváncsi rá,a mostani kérdésem után könnyen rájön,ha olvasta már.


Szóval 21hónapja van barátom. Szeret,törődik,mindent megtesz értem.

Én meg eljátszottam a bizalmát,ahogy csak tudtam.:(

nyáron majdnem kiraktam egy másik srác miatt,meg is csaltam,amiről konkrétan nem tud,de így is eléggé fájt neki.

Most pedig elolvasott egy msnen beszélgetést,amiben azt írtam valakinek,hogy tetszik egy másik srác a suliból.

Ezt elolvasta és elment,pedig nálunk volt. Rohantam utána,azt mondta befejezte és nem akarja folytatni,de kértem és kaptam egy utolsó esélyt. Azt mondta,ha még valami ilyenre rájön,szólni sem fog,hogy vége,hanem rájövök magamtól.

Ő sosem csalt meg,igaz követett el hibákat,nagyokat,de ekkorát nem.


Szeretnék neki bizonyítani,hogy tehetném? Nem akarom elveszíteni,csodálom,hogy kaptam még egy esélyt(igaz mondott már ilyet),de nem akarom elrontani. Valakinek valami ötlete?


2010. nov. 29. 17:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk mikor vele vagy szóljon mindig arról, hogy egyfolytában öleled, puszilod, mondod neki mennyire szereted, milyen jó vele stb.
2010. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolóval értek egyet. Nem érdemled meg a +1 esélyt, tőlem biztos nem kaptál volna. Amúgy a srácnak hülyeség volt esélyt adnia, hiszen ha egyszer megcsaltad, újból meg fogod. Csak húzzátok egymás idejét, te is találhatnál mást, ha úgyis megcsalod a mostanit, neki sem kéne lefoglalnia magát miattad.
2010. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szereteted nem belülről fakad, nem spontán, akkor teljesen hiába próbálkozol másoktól kapott tanácsokkal, mert hosszú távon nem fog menni, hazugság lesz minden próbálkozásod. Nem a szeretetedet fogod kifejezni a csókjaiddal, hanem csak eszközök lesznek, hogy magadhoz láncold a srácot. Korrektebb lenne beismerned, hogy másra, vagy valami olyanra van szükséged, amit a mostani párodtól nem kapsz meg.
2010. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az előzőnek
2010. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
40%
Az ilyen ócska riba*cokat mint te, agyon tudnám rugdosni.Nem érdemled meg a srácot.
2010. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: ne csald meg.
2010. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Számítottam a "szép" szavakra,de én nem erre voltam kíváncsi.

Minden ember más,de közös bennünk,hogy hibákat követünk el. Mind egytől egyig. Teljesen mindegy,hogy kicsi vagy nagy, hiba és kész.

Lehet,hogy ami az egyiknek fáj,a másiknak még nem.

Ez nekem is éppen ugyanannyira esett volna rosszul,mint neki,lehet még jobban is. De szeretnék megváltozni és bebizonyítani,hogy ér nekem valamit,elég sokat.


És kikérem magamnak,nem vagyok ribanc!! Soha életemben nem feküdtem le senkivel,csak vele!

2010. nov. 29. 20:10
 18/30 anonim ***** válasza:
79%
Hiba és kész.Gratulálok, biztos nagyon értelmes vagy ha így gondolod.Pl.A srác úgy csal meg hogy félrekúr te meg úgy hogy megcsókolsz valakit.Akkor szerinted ugyanakkora hibát követtetek el?
2010. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem feküdtél le senki mással akkor hogyan csaltad meg?
2010. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Leírtam,hogy hiba. Az a lényeg,hogy milyen hiba,ezért írtam azt is,hogy nem biztos,hogy az ami az egyiknek fáj,a másiknak nem.


Úgy csaltam meg,hogy mással csókolóztam.

2010. nov. 29. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!