Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tehetek még valamit? Vagy jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek még valamit? Vagy jön a visszaszámolás?

Figyelt kérdés

Szóval 2kérdést tettem már fel itt. Mindkettő ugyanarról szól. Ha valaki kíváncsi rá,a mostani kérdésem után könnyen rájön,ha olvasta már.


Szóval 21hónapja van barátom. Szeret,törődik,mindent megtesz értem.

Én meg eljátszottam a bizalmát,ahogy csak tudtam.:(

nyáron majdnem kiraktam egy másik srác miatt,meg is csaltam,amiről konkrétan nem tud,de így is eléggé fájt neki.

Most pedig elolvasott egy msnen beszélgetést,amiben azt írtam valakinek,hogy tetszik egy másik srác a suliból.

Ezt elolvasta és elment,pedig nálunk volt. Rohantam utána,azt mondta befejezte és nem akarja folytatni,de kértem és kaptam egy utolsó esélyt. Azt mondta,ha még valami ilyenre rájön,szólni sem fog,hogy vége,hanem rájövök magamtól.

Ő sosem csalt meg,igaz követett el hibákat,nagyokat,de ekkorát nem.


Szeretnék neki bizonyítani,hogy tehetném? Nem akarom elveszíteni,csodálom,hogy kaptam még egy esélyt(igaz mondott már ilyet),de nem akarom elrontani. Valakinek valami ötlete?


2010. nov. 29. 17:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%
Az összes elvemmel ellentétes, hogy elmondjam neked a megoldást lévén, hogy egy utolsó aljas ribancnak tartalak. No offense.
2010. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
67%
Egyetértek az elsővel.
2010. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
44%
Nekem van ötletem. Ülj bele egy villanyoszlopba, szemét kis k*rva. Remélem a barátod soha többé nem bocsát meg neked és repülsz a fenébe. Undorító.
2010. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Elég undorító dolgot tettél vele. Ha tetszik egy másik srác, akkor minek ámítod. Szerintem ő szerelemre vágyik!
2010. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem a te fajtádból származő nőszemélyeket, miért nem elég neki, ha egy férfi megadja neki mindazt amire vágyott? Miért kell más? Csak hogy tudd, én is lány vagyok és undorítónak tartom az ilyet. Elégedj már meg azzal, amid van, és becsüld meg!
2010. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
74%

előzőnek:A gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

Kérdező:Ne sértődj meg de talán ez majd segít. Ugyanis oka van miért csaltad meg rájössz helyrehozzátok a kapcsolatotokat.

http://www.youtube.com/watch?v=4iXnfzyLpTw

és ne csaldmeg mégyegyszer, ne flörtölj senkivel ha fontos neked a párod és vallj be mindent.. mert ha később derül ki.. légy őszinte. És én nem tartalak utolsó ribancnak. Szia, sok sikert!

Elisabeth

2010. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell más. Amúgy is a másik srácot nem is ismerem és tudom,hogy akkor sem lenne köztünk semmi,ha most nem lenne barátom...ez nem attól függ.
2010. nov. 29. 17:22
 8/30 anonim ***** válasza:
75%

PS:Ha igazán megbánod amit tettél,szerintem megbocsát.

Ne hallgass a bunkókra! Elsősorban az számít hosszútávon h te mit gondolsz magadról. Te is adj egy esélyt saját magadnak.

Elisabeth

2010. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
hibáztál de ő megbocsátott, és ez egy olyan ajándék tőle és az élettől,hogy az eddigieknél milliószor jobban meg kéne becsülnöd őt és ezt a kapcsolatot.az a baj, h amíg magadtól nem jössz rá, h hogyan csináld, addig nem fog menni, hiába írnánk le,az ilyesmi belülről kell, h jöjjön
2010. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Valamit azért csak írhatnátok nekem,mégis honnan kezdjem,milyen apró dolgokkal kedveskedhetnék..csak hogy ő is elkezdjen hinni abban,hogy egyáltalán meg tudom tenni ezt.
2010. nov. 29. 17:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!