Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy újra belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biohazardxxx kérdése:

Mit tegyek hogy újra belém szeressen a párom?

Figyelt kérdés

Már 3 éve együtt vagyunk és nagyon jól kijövünk egymással.

Tavaly karácsonyra kapott tőlem egy eljegyzési gyűrűt és el is fogadta örömmel. De pár hónapja a családjával elment egy esküvőre és megismerkedett egy pasival. elmonta nekem hogy lehetnek-e barátok és nem e zavarna engem... persze montam hogy nyugodtan. nem voltam soha féltékeny rás és mindent megtudtunk veszekedés nélkül beszélni.

A lényeg az hogy 1 hónapja fura kérdéseket tett fel nekem és a tegnap kiderült hogy szakitani akar velem mert már nem szerelmes belém hanem csak szeret... Az csávóba akivel összehaverkodott úgy érzi hogy szerelmes... 2 napja folyamatosan bőgök és nem tudom feladni az eddigi 3 évet. mondta hogy soha nem fog ugy senkit szeretni mint engem és soha nem volt senki ilyen jó még hozzá mint én.

De akkor miért nem szeret??? Szakitás után is ott voltam vele egy fél napot, együtt töltöttük az ágyban és olyan volt mintha semmi sem történt volna.


Sajnos én nem számitottam erre és nagyon kikészültem, nem tudom, hogy tudnám nélküle folytatni az életem. Úgyérzem hogy nincs miért élnem. Soha senkibe nem voltam még ennyire szerelemes. Mindent rá alapoztam és sajnos ez most megdőlt. Ma felhivja az új haverját aki iránt érez valamit és megbeszélik hogy mi legyen és elmondja nekem hogy mire jutottak. Félek hogy a csávó elfogadja az ajánlaot...Már annyira azt akarja hogy ne szenvedjek hogy már probált nekem egy másik lányt is keresni hogy elfelejtsem őt és ne szenvedjek.


23 éves vagyok tisztelettudó,nem erőszakos, nyugodt természetű. barátnőm meg 21 lesz és rendkivűl aranyos. Soha nem csaltuk meg egymás és nem is kacsingattunk másokra, bármit megtettem érte hogy boldog legyen és ő is értem...


Én ronthattam el valamit?

Várjak még rá utána is?

Vajon rendbe tudom hozni valahogy?

Mit tegyek?


2010. nov. 29. 13:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A legrosszab az hogy mondta hogy maradjunk barátok és hogy szüksége van rám... kb. mi is itt tartunk ahol te mondtad.

Volt pár barátnőm és tudom milyen egy szakitás de itt tényleg úgy éreztem hogy ő jelenti nekem a világot és még mindig igy gondolom... Nemhiába jegyeztem el, ilyen nőt gyorsan le kell foglalni hogy más ne vigye el és ezt a csávó gondolom tisztelebe is tartotta mert nem tud még semmit az egészről... most délután beszél vele a párom...

2010. nov. 29. 15:06
 12/18 anonim ***** válasza:

'Nemhiába jegyeztem el, ilyen nőt gyorsan le kell foglalni hogy más ne vigye el'


Látod ez a gond, ez nem rajtad múlik. Az ő élete is, és ha kiszeretett belőled, arról ő nem tehet. Ennek nincs körülhatárolható oka, ez nem olyan dolog, hogy majd megváltozatot azt az egy dolgot amit nem szeret benned. Lehet, hogy nincs is ilyen, csak a "kémia" megváltozott. És őszintén szólva fordított esetben szerintem te is inkább váltanál, még ha most nem is tudod beleélni magad az ő helyzetébe.

2010. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

bizony, szerintem is az van, hogy ha a másik fiú elutasítja, ott maradsz neki tartalékba. ilyen nincs... ez gerinctelenség.

de ez furcsa, mert ha egy lány arról álmodozik, hogy végre boldog lesz, megkérik a kezét, és ez valóra válik, utána rögtön keres mást... senki sem tudja mit akar, főleg a lányok, nekik semmi sem jó.

remélem hogy ez csak egy kis hullámvölgy a csajnál. és te se nézz el neki mindent, szépen mondd meg neki a véleményedet, és te is barátkozz nyugodtan más lányokkal.


off: néha van úgy, h csak a közeli barátokat hívják meg az esküvőre, és x család leányának barátját nem, mert sokba kerül a vacsora, stb... képzeljétek el, milyen lenne, ha minden családból az ismeretlen leányka elhozná az aktuális baráját.... aki meg már a párja nélkül nem képes kimozdulni egy iylen eseményre, az egy ráakaszkodó, csimpaszkodó majom.

2010. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele. mondtam hogy ne hivja fel a srácot várjon vele még. mert pénteken elviszem egy elegáns étterembe, taxi hoz visz, veszek neki szép virágot és úriember módjára megtöröm a kinos csendet... Sajnos mióta együtt vagyunk azota nem mozdultunk ki sehova és most sarkamra álva megmontam neki a tutit hogy ennyivel még tartozunk egymásnak hogy ott megbeszéljük hogy hol rontottuk el...

Ha pénteken nem sikerül a dolog akkor feladom és elengedem magamtol... Most megyek elintézem a foglalás és mindent hogy tökéletes este legyen. Addig is drukkoljatok hogy összejöjjön.

2010. nov. 29. 17:01
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy nagyon. Meg sem érdemel téged ez a lány. Az egy dolog hogy kihűl egy kapcsolat, meg az egy dolog ha már nem szeret és szakít, de az hogy ráadásul még közli is hogy jóformán szerelmet akar vallani egy másik fiúnak...Hát ez durva. Most komolyan ilyen csaj kell neked? Undorító...
2010. nov. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

igaza van az utolsó hozzászólónak, de én még hozzátennék dolgokat.

már bocsi, de szerintem egy kicsit papucs vagy. ilyenkor nem ajnározni kéne a csajt, hanem neki kéne sírva vissazjönnie hozzád. csak szórakozik a kis ri.bi. ha velem a barátom ilyet csinálna, azt mondanám neki, hogy gondolja át a dolgokat, de egy szánalmas b terv nem leszek, ha akar valamit, jöjjön vissza, és a régi szép dolgok miatt lehet szó újrakezdésről. de onnantól kezdve békén hagynám és ismerkednék másokkal.

persze, most azt gondolod hogy nagyon szereted, de ha ilyen könnyen elviseled hogy másfelé kacsintgat, akkor még megteszi százszor is. ne légy vele ilyen engedékeny. ha meg szétmentek, gondolj arra hogy nem ő volt a megfelelő lány. keress olyat, aki jobban megbecsül, de már vele is légy egy kicsivel határozottabb, szóval neki se nézz el mindent. azt pláne ne, hogy elmegy egy másik fiúhoz szerelmet vallani, és ha kikosarazza, visszamegy hozzád... kicsit legyen benned büszkeség.

és a vacsorán se légy túlbuzgó, virág nem kell, ne teperj annyira utána... bánja meg, amit tett veled, mert ha így viselkedsz ilyen lépésre is, sose fog megbecsülni téged.

2010. nov. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Na most álljunk meg... Nem ribi!, sohasem volt az mert mindig mindent öszintén megbeszéltünk. És most is szolt hogy gond van és nem akart megbánta de sajnos ezt máshogy nem lehet előadni. Sajnos én is hibás vagyok ha ő igy érez irántam már... Valamit elronthattam vagy nem figyeltem oda rá ha más társaságát keresi vagy más karjaiba vágyik... Pénteken elmegyünk megbeszélni ezt egy kellemes vacsora mellet és elérem majd hogy újra belém szeressen. Papucs lennék? elismerem mostmár hogy az vagyok... És akkor mivan, én ezt is elválalom hogy müködjön a kapcsolatunk. még az önbecsülésem és az egómat is kútba dobom csak hogy boldog legyek vele. majd ha ti is annyira szeremesek lesztek egy lányba vagy fiúba hogy életeteket adnátok érte akkor engem is megértetek majd... Sohasem voltam még ennyire boldog mint vele.
2010. nov. 30. 12:53
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia! Megoldódott már azóta? Mire jutottatok? Együtt vagytok még?

Irigylem a barátnődet! Az én párom soha nem mondott ilyen szépeket nekem, rólam. Sosem akart feleségül venni, nem szeretett annyira. Pedig én is megtettem mindent, kedves voltam aranyos lestem minden kivánságát de ezt azzal köszönte meg hogy 3 év után most karácsonykor elhagyott, mert már nem szeret. Utólag kiderült volt neki másik.

Én is majd belehaltam, de el kell fogadnom hogy ez van a büszkeségemet feladva utána csúszni mászni nem szabad mert csak még nagyobbat tudna belém rúgni! Legyen meg a tartás és a büszkeség, nem szabad megalázkodni. Nem tudom mire jutottatok- megoldótott-e a dolog de először légy kedves, vidd el vacsorázni de ha ott is azt látod hogy menne a másik felé akkor ne bánj kesztyűs kézzel vele mondd meg neki a véleményed keményen oszd ki és sz*rd le a továbbiakban! Ismerkedj más lányokkal, de tegyél róla hogy tudjon erről ő is lássa. Ha kis esze is van erre majd visszajön, mert bennünk nőkben is él a vadászösztön ha látja hogy tepernie kell érted az izgatni fogja. Tényleg ne nézz el neki innentől dolgokat, mert azzal elveszted. Ilyenkor már csak a határozottság segit.

MInden jót Nektek!

2011. jan. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!