Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy újra belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biohazardxxx kérdése:

Mit tegyek hogy újra belém szeressen a párom?

Figyelt kérdés

Már 3 éve együtt vagyunk és nagyon jól kijövünk egymással.

Tavaly karácsonyra kapott tőlem egy eljegyzési gyűrűt és el is fogadta örömmel. De pár hónapja a családjával elment egy esküvőre és megismerkedett egy pasival. elmonta nekem hogy lehetnek-e barátok és nem e zavarna engem... persze montam hogy nyugodtan. nem voltam soha féltékeny rás és mindent megtudtunk veszekedés nélkül beszélni.

A lényeg az hogy 1 hónapja fura kérdéseket tett fel nekem és a tegnap kiderült hogy szakitani akar velem mert már nem szerelmes belém hanem csak szeret... Az csávóba akivel összehaverkodott úgy érzi hogy szerelmes... 2 napja folyamatosan bőgök és nem tudom feladni az eddigi 3 évet. mondta hogy soha nem fog ugy senkit szeretni mint engem és soha nem volt senki ilyen jó még hozzá mint én.

De akkor miért nem szeret??? Szakitás után is ott voltam vele egy fél napot, együtt töltöttük az ágyban és olyan volt mintha semmi sem történt volna.


Sajnos én nem számitottam erre és nagyon kikészültem, nem tudom, hogy tudnám nélküle folytatni az életem. Úgyérzem hogy nincs miért élnem. Soha senkibe nem voltam még ennyire szerelemes. Mindent rá alapoztam és sajnos ez most megdőlt. Ma felhivja az új haverját aki iránt érez valamit és megbeszélik hogy mi legyen és elmondja nekem hogy mire jutottak. Félek hogy a csávó elfogadja az ajánlaot...Már annyira azt akarja hogy ne szenvedjek hogy már probált nekem egy másik lányt is keresni hogy elfelejtsem őt és ne szenvedjek.


23 éves vagyok tisztelettudó,nem erőszakos, nyugodt természetű. barátnőm meg 21 lesz és rendkivűl aranyos. Soha nem csaltuk meg egymás és nem is kacsingattunk másokra, bármit megtettem érte hogy boldog legyen és ő is értem...


Én ronthattam el valamit?

Várjak még rá utána is?

Vajon rendbe tudom hozni valahogy?

Mit tegyek?


2010. nov. 29. 13:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Te miért nem voltál ott az esküvőn? Hm?
2010. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert nem hivtak meg és mert nem ismertem azokat akik esküdtek... De még a barátnöm sem igazán ismerte őket. inkább az anyukája volt ismerős...
2010. nov. 29. 13:30
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
szegénykém:( rossz lány választottál
2010. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Kedves barátom nem te vagy a hibás:/ő a hibás !!!!!!

kapard magad össze és ne hagyd ezt anyiba harcolj érte mert most van itt a esély és nem háromhónapmulva

az tuti hogy laposra verném a srácot ha elhagyna

2010. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem hívtak meg ? Mi az hogy nem hívtak meg? Ilyen nincs,lehet csak a barátnőd mondta hogy ne kelljen veled mennie! Figyelj meg ha így is lett volna akkor neki sem kellet volna elmenni. Én biztos hogy nem mennék a párom nélkül akkor engem se hívjanak meg ha ő nem jöhet. Mi tavaly voltunk esküvőn és a párorom nem ismerte egyáltalán őket én is csak kicsit apának volt ismerőse, de még is ott volt a párom is és meghívtak őt is! Mert szerintem ez így természetes. A kérdésre válaszolva hagyd egy kicsit békén gondoljátok át mind ketten!
2010. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ma 13:49 Egyetértek!
2010. nov. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát ez szép, milyen számító kis csaj. Tudod mi történt most? Téged tartalékba helyezett a kispadra, hogyha a másik srác elutasítja, akkor se maradjon egyedül. Más csajt akar beintézni neked? Szerintem marhára nem érez már irántad semmit, azon kívülhogy élvezi a túláradó szeretetedet, de ő már ezért cserébe nem fog adni semmit. Ne alázd magad tovább, hagyd a francba a csajt. Gondold végig a kapcsolatotokat, hogy miket csináltál jó, és miket rosszul, vondd le a következtetést, hogy a köv, kapcsolatod még jobban működhessen. Vondd le a tanulságot, és úgy nem volt hiába az a 3 év. Hidd el legközelebb jobb lesz, mostmár tapasztaltabb, okosabb lettél mint voltál.


22/L

2010. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hagyjuk az esküvőt mert nem az gond...
2010. nov. 29. 14:58
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Hülyeség, itt senki se hibás. A szerelem előbb-utóbb elmúlik és ha nem követi a kölcsönös ragaszkodás és szeretet, akkor jön a szakítás. Ebben senki se hibás. sajnos ez általában az egyik félnek nagyon fáj - szerintem sokunk átélte már ezt.

Ne hibáztasd magad. Az a helyzet, hogy egy dolgot tehetsz: megpróbálsz méltósággal és békében elválni. A legjobb az lenne, ha most egy ideig nem beszélnél a volt barátnőddel, próbálj a barátaidhoz, a hobbidhoz, tanulmányodhoz, munkádhoz fordulni és gyógyulni. Nagyon sok időbe fog telni és valószínűleg nem múlik el nyom nélkül, de ha sokszor beszéltek és sokat érintkeztek, akkor csak nehezebb lesz.


Nem a vakvilágba beszélek, szinte szóról szóra ugyanezen mentem én is át. Sajnos a mi esetünkben nem végződött jól a dolog, de már tudom, hol hibáztam a szakításkor és hol hibázott ő. Igazából nem tudom, talán jobb is így, két év távlatából. Azóta mindkettőnkek van új párja aki sokkal jobban illik hozzá, mint mi egymáshoz valaha is.

2010. nov. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ronthattam el valamit? Dehogyis! A szerelem múlandó,és mivel Nálatok szerintem ez már szeretetté alakult, a Lánynak ez nem elég, ő még tüzes szeretőre vágyik! itt igazából Ő sem hibás.

Várjak még rá utána is? ha azt mondjuk, hogy ne, akkor is fogsz, mert imádod. Szóval ezt nemhogy mi, még Te sem tudod szabályozni, ill. megtervezni.

Vajon rendbe tudom hozni valahogy? Nagy a valószínűsége, hogy nem! Te nem! Max majd Ő visszamegy hozzád, mikor rájön, hogy élete nagy szerelmét szarban hagyta! Szerintem 89%, hogy elér a tudatáig, hogy Te kellesz neki! Szóval van remény :)

Mit tegyek? Próbáld kicsit összeszedni magad, és hagyd most Őt, keresse a boldogságát. Ha a másik Férfi mellett dönt, akkor hiába tennél bármit is,nem Te vagy neki az igazi. Te már 3 évig bizonyítottál neki, most eszedbe se jusson hirtelen kaparni, mert az még rosszabb is. Engedd el! Szerintem lesztek Ti még egy pár!!

2010. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!