Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem segít egy srác a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem segít egy srác a párjának, ha tudna? Pl villanykörte esete

Figyelt kérdés

a párommal külön élünk

látja hogy nem jó ez meg az nálam, dohog is érte, szabályosan fel is van rajta háborodva, de mivel nála többet vagyunk, nem is érdekli, hogy nálam lassan 2 hónapja nincs a konyhában villany (kapcsoló hiba, vagy mi), vagy mindig leesik a zuhanyrózsatartó állvány (nem tudom a pontos nevét)és hogy vödörbe folyik a víz, mert hiányzik egy kivezető cső (amit a pasik a haverokkal/ismerősökkel szoktak megszervezni, hogy jó legyen)

és mondtam már neki, hogy miért dohog ezeken, nem az lenne a norma, hogy segítek már szerencsétlennek, ne így éljen? pláne ha szereti egyik a másikat, még mondani sem kellene nem?

és ha mondom is elnapolgatja/meg hetelgeti.

ti mit gondoltok?

vagy a férfiaknál az a norma, hogy oldja meg a csaj, elvégre nem a feleségem?

vagy hogy megy ez?


2010. nov. 28. 23:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Meséld el neki, hogy az a jóképű Jani, akit még gyerekkorodból ismertél, szerencsére felugrik az egyik délután, és megcsinálja neked. Amúgy ő szinte mindenhez ért, arany keze van, kész ezermester. Ja, és sütsz neki egy kis sütit, a kedvencét (még emlékszel rá), hogy megháláld a szívességet, mert pénzt természetesen nem fogad el.
2010. nov. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Vagy nem érdekli, vagy elfelejti, vagy nem ért hozzá. Ez az én bajom is, rendes a pasim, de semmi férfimunkához nem ért.És még büszke is rá, hogy ő ennél "magasabb szellemi szinten" van, minthogy égőt cseréljen vagy füvet nyírjon:( Úgyhogy sajnos magadra számíthatsz,elég sok pasi nem nézi, hogy nő vagy és nem érthetsz mindenhez.Valószínű úgy megy, hogy oldd meg, ahogy tudod...
2010. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jogos elvárni tőle, hogy a te házadba ő hívjon szerelőt.
2010. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

megvan a válasz!!!!

gondoltam megírom

eltelt összesen 2 év és megkérte mostanság a kezem és mit ad isten, megcsinálta a villanyom, meg egyéb dolgokat is


szóval az, hogy eddig nem csinálta meg, jelenti eddig úgy volt vele, minek segítsen nekem, ha lehet egyszer úgy is vége lesz....

tehát nem vett komolyan

milyen érdekes. ugye?

2011. ápr. 6. 11:05
 15/16 anonim ***** válasza:

legalább nektek bejött az élet

sok boldogságot

2011. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


bár így lenne

2011. ápr. 7. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!