Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem segít egy srác a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem segít egy srác a párjának, ha tudna? Pl villanykörte esete

Figyelt kérdés

a párommal külön élünk

látja hogy nem jó ez meg az nálam, dohog is érte, szabályosan fel is van rajta háborodva, de mivel nála többet vagyunk, nem is érdekli, hogy nálam lassan 2 hónapja nincs a konyhában villany (kapcsoló hiba, vagy mi), vagy mindig leesik a zuhanyrózsatartó állvány (nem tudom a pontos nevét)és hogy vödörbe folyik a víz, mert hiányzik egy kivezető cső (amit a pasik a haverokkal/ismerősökkel szoktak megszervezni, hogy jó legyen)

és mondtam már neki, hogy miért dohog ezeken, nem az lenne a norma, hogy segítek már szerencsétlennek, ne így éljen? pláne ha szereti egyik a másikat, még mondani sem kellene nem?

és ha mondom is elnapolgatja/meg hetelgeti.

ti mit gondoltok?

vagy a férfiaknál az a norma, hogy oldja meg a csaj, elvégre nem a feleségem?

vagy hogy megy ez?


2010. nov. 28. 23:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Hány KOS kell egy villanykörte kicseréléséhez?

Csak egy! Talán valami nem tetszik?!


Hány BIKA kell egy villanykörte kicseréléséhez?

Egy elég, csak győzd meg, hogy a régi, kiégett körte értéktelen, és ki kellene dobni!


Hány IKREK kell egy villanykörte kicseréléséhez?

Kettő. Az egyik tartja a létrát, és összehajtogatja a vasalt ruhát, másik kicseréli a körtét, és elkészíti a vacsorát.


Hány RÁK kell egy villanykörte kicseréléséhez?

Egy, de csak akkor, ha nem tudja újra éleszteni a régit.


Hány OROSZLÁN kell egy villanykorte kicseréléséhez?

30. Egy, hogy kicserélje, és 29, hogy ezt megtapsolja.


Hány SZŰZ kell egy villanykörte kicseréléséhez?

Nagyjából 1.000.000 , - egymilliómodnyi hibalehetőséggel.


Hány MÉRLEG kell egy villanykörte kicseréléséhez?

Hát... egy.... vagyis... kettő... azaz, inkább mégis egy... vagy... talán mégis inkább kettő... ez így jó lesz válasznak? Egyáltalán, muszáj kicserélni azt a villanykörtét?


Hány SKORPIÓ kell egy villanykörte kicseréléséhez?

SEHÁNY! A sötétség jó lesz!


Hány NYILAS kell egy villanykörte kicseréléséhez?

Süt a nap, gyerek még az idő, előttünk még az egész élet, te pedig odabent egy ostoba kiégett villanykörtén rágódsz??


Hány BAK kell egy villanykörte kicseréléséhez?

A válasz bizonytalan. Nincs elég információ megadva. Milyen magas a plafon? Milyen nagy a villanykörte? A legjobb lenne odamenni, és felügyelni az egész műveletet!


Hány VÍZÖNTŐ kell egy villanykörte kicseréléséhez?

Egy se, de ha 10 vízöntő összejön, megszervezi a villanykörte-konferenciát, és feltalál egy új, forradalmi, ön-kicserélő fajtát!


Hány HALAK kell egy villanykörte kicseréléséhez?

Villanykörte??? Miféle villanykörte???

2010. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Tény, hogy az lenne a normális, hogy mondani se kéne neki de ha ilyen...

F

2010. nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
:D ezek nagyon jók!:D Amúgy illene segítenie, az emberek különböznek, nem mindenki segítőkész : P
2010. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

én meg azt nem tudom ez jellem kérdése?

vagy lehet nem szeret igazán...

nem?

2010. nov. 28. 23:21
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem ért ezekhez a dolgokhoz? Vagy ennyire lusta lenne? :S Szerintem is az lenne a normális, ha segítene Neked...
2010. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

vicces az első

lefagyott a mosolyom a skorpiónál....a párom is az

2010. nov. 28. 23:23
 7/16 A kérdező kommentje:

látom rajta, hogy nem is érdekli

pl a kapcsolót próbálta megcsinálni,5 percig! - nem lett jó, aztán ennyi

mindent félvállról vesz

szabályosan NEM ÉRDEKLI!

ez hogy lehet?

2010. nov. 28. 23:27
 8/16 anonim ***** válasza:

ez nagyon jó... :D rák vagyok, és tényleg... :D csak ha biztosan nem javithato a dolog akkor veszek ujat. de a kosra is nagyon jellemző az a mondat. :) ismerek egyet, mintha őt hallanám... :)

amugy én kicserélném a barátnőmnél ha lenne ilyen probléma, csakhogy még sose voltam nála...

2010. nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát első, nagy vagy.:) Én nyilas vagyok, jót derültem rajta.(ha tudsz még ilyeneket, írhatnál)

Szerintem is alap lenne, hogy ilyeneket megcsinál neked, de otthon például megszokta?Ha ott sem, lehet tényleg nem ért hozzá.

2010. nov. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért nem hívsz szerelőt vazze'?!
2010. nov. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!