Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez hogy is van?

Figyelt kérdés

Olvastam néhány oldalon, hogy a fiuk 14-17 éves korban gyerekesek, nehéz velük beszélni stb.

Én 15 vagyok, oszt társaim is 15-16. Órán beszólogatnak, szünetben dobálóznak, lányokat piszkálják, mégis őket sokkal jobban bírják, beszélnek velük, mint pl velem, vagy a normálisabb réteggel. Tudok poénkodni, tudok normálisan beszélni emberekkel, egyszerűen nincs olyan alacsony értelmi szintem, hogy olyanokat csináljak mint ők...

miért van ez?

Előre is kössz a normális válaszokat!


2010. nov. 28. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
lazulj, az a titka
2010. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:
100%

hát kérlek ennyi idősen nem kéne "normálisnak" lenned.

mi 20évesen is alugalacsinnal dobálóztunk és röhögtünk egész nap az olyanokon mint te...

de ilyen korban ha kellett tudtunk normálisak is lenni.

ha nagyon kellett..:)

ha most nem.. akkor még is mikor leszel gyerek?...


tessék, most lehet megsértődni.

2010. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az a normális amit a többiek csinálnak, tudnak örülni, szórakozni, jól érezni magukat, megélni a gyerekkorukat, én pl sajnálom h mindeg komolyabb vtm a kelleténél, bárcsak jól ééreztem vna magam inkább
2010. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat, van bennük valami..!
2010. nov. 28. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne izgulj. Én is mindig kitűntem az ilyen dolgaimmal a többiek közül. Viszont én alapból nagyon antiszociális voltam és nem kerestem a társaságukat. Idővel, mikor a kíváncsiság úrrá lett rajtuk akkor el-el kapták egy két beszólásomat amit az egyetlen beszélgetőtársamnak mondtam és idővel szimpatikus lettem csomó mindenkinek úgy ahogy vagyok és nem várták el tőlem az ökörködést. Ettől függetlenül végzős években már én is belementem a hülyülésbe, de akkor sem ezekbe, mint amit te is leírtál..

Én a barátommal fehér szmokingba mentem szalagavatóra úgy, hogy az osztály egy csúnya feketét választott... Én elmentem wc-re a névsorolvasásnál a sportcsarnok közepéről...(szintén a szalagavatón) Én hazavittem a lufimat nem pedig elengedtem a ballagáson... Ja és én nyalókázni mentem a cigizésre kijelölt helyekre nem cigizni. És még millió +1 dolgom volt, de dobálózni szendvicsekkel, vagy a folyosón focizni, órán hangoskodni stb. én nem csináltam.

2010. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

am azt elfelejtettem irni, h :

DE azért ne csüggedj ember lesz belőled, lehet hogy később jön el a te időd és csajokból is van olyan aki visszahúzódóbb, szóval meglesz minden a későbbiekben, ne izgulj.

2010. nov. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Baromi érdekes ellentétről írtál, hogyan vonzhat valaki úgy másokat, hogy tiszta f.szságokat csinál?


Szerencsére sokszor megvizsgáltam a kérdést, van is elméletem. Az ilyenek jellemzően lesz.rják a következményeket, mert eddig olyan tapasztalataik voltak, hogy megtehették. Bizonyára Te olyan környezetből jöttél, ahol nem nagyon volt mód erre, inkább teljesítményorientált lehetsz, még ha neveltetés hatására is.

A barmok sikerének a titka nem maga a baromkodás, hanem az, hogy úgy gondolják, megtehetik. És nem csak erről, de még sok másról is úgy gondolják, a lányok pedig ezt megérzik! Ők azt a pasit keresik, akiket nem kötnek gúzsba szabályok! Biztos hallottál már róla, hogy a nők csupán a biztonság miatt keresnek komoly, de pénzes férfiakat, pedig akikre igazán beindulnak azok a rosszfiúk! Ez egyszerű természeti törvény.


Tanács: ha a baromkodás nem szimpatikus neked, nem kell beállnod a sorba, úgyis is csak megjátszás lenne. Viszont próbáld meg (legalább fejben) kitágítani a határaidat. Hidd el, gondold végig, hogy Te is sok mindent megtehetsz. Ha esetleg rádöbbensz hogy mégsem, akkor tegyél meg érte dolgokat, hogy megtehesd.


Legelső válaszadónak: a lazaság titka ez amit az előbb leírtam, ezt nem csak úgy eldönteni, hogy egyik nap még ilyen az ember, másik nap olyan. A lazaságért sokaknak ugyanúgy meg kell dolgozni, mint másoknak más dolgokért, mert nem mindenki születik olyan helyzetbe, hogy megengedhesse magának!

2010. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!