Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S! Most segíts meg! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Most segíts meg! Mit tegyek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Szóval,van egy fiú aki nekem nagyon bejön..valószínüleg én nem neki,de nagyon jó barátságban vagyunk annak ellenére hogy egyszer már elutasított...:/szoktunk Web kamozni,azaz csak ő lát engem,de ez lényegtelen!elkérte a számomat,tök kedves velem,mondjuk szeméylesen nem nagyon szoktunk beszélni ...stb.Neki még nem volt barátnője szal ...elég esetlen ebben a témában.Tőle is kérdeztem már hogy mit tenne az én helyzetemben szerinte meg kéne próbálnom "annál a fiúnál" még 1x ...sztem nem vesz észre a jeleimből semmit...most mit csináljak?Nem akkarom elvesztni a barátságát sem...:/(A trágár,mocskos szavakat lécci kerüljétek,nekem ez fontos...:$)
2010. nov. 28. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem észrevette a jeleidet és direkt mondta, hogy próbálkozz még egyszer. :) Hajrá! :)
2010. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
WoW.:D
2010. nov. 28. 20:20
 3/4 anonim válasza:
Mondd el neki h bejön neked.:) Nálam ez mindig bejött...
2010. nov. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké...:$,kösz a válaszokat!^^
2010. nov. 29. 15:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!