Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség. Megcsalás? Jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség. Megcsalás? Jól döntöttem, Mi lesz ebből? Vélemény?

Figyelt kérdés

Hello

Szóval volt egy barátnőm akivel 5 hónapig jártunk aztán kicsit problémás lett ez az egész és visszajött a képbe az a srác akivel még akkor amikor velem randizgatott az a srác is hajtott rá de engem választott.

Szóval szakítottunk. Nem találkoztunk 1 hétig. utána 1 hétig minden nap találkoztunk és lefeküdtünk és nagyon jó volt neki is nekem is de ott volt a srác a képben akit megkedvelt (ja és vele kapcsolatban hazudott vagy 2szer a szemembe ezt is megbocsáltottam de nem csalt meg)

ugye eltelt a 2 hét én úgy éreztem rendbe jönnek a dolgok mondtam neki hogy jó lenne dönteni. hétvégén kiment a srác szülinapi bulijára. hajnal 2 felé elment asráchoz (úgy volt hogy majd hiv ha hazaér) hajnal 3kor mentem haza mondom felhívom (1 órakor irt sms-st hogy lassan indul haza) akkor 3kor gondolom felhívom tuti otthon van...

nem veszi fel. 3szro hivtam 3adszorra felvette. Nem otthon volt de azt hazudta. Persze rájöttem. a Srácnál volt. Azt mondta vissza hiv 10perc múlva de holnap beszélni akar velem. 15 perc múlva én hivtam és mondta hogy találkozzunk ha még nekem jó. találkoztunk és elsírta magát hogy én kellek neki engem szeret stb.

Rákérdeztem mi történt és érdekes de rögtön bevalotta hogy majdnem lefeküdtek már pettingeltek és pont akkor hivtam ugye amikor már majdnem megtörtént. És hogy ekkor amikor hívtam akkor jött rá hogy nem tudja megtenni.

Bár ha nem hivom megteszi ezt ő is belátja és nem tudja mi lett volna ha nem hívom.

Nos ezt is megbocsáltottam. ez volt 2 hete azóta jónak tünik a dolog ő is változtatott jobban érezteti hogy szeret mint azelőtt de azért vannak dolgok amik elbizonytalanítanak kicsit de eddig jó.

Szerintetek mi lesz ebből? hiba volt megbocsáltani? Azért sztem nem kis dolog hogy azonnal bevaotlta mi történt ott akkor.

Elég Filmes hogy pont akkor hivtam és rájött hogy nem tudja megtenni stb stb..

Félek mert nagyon szeretem de még nem olyan mint régen. Remélem lesz olyan.

Mi a véleményetek?


21F . 19L, srác 24 F


2010. nov. 28. 17:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ribanc a lány, dobd ki.
2010. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!