Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség. Megcsalás? Jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség. Megcsalás? Jól döntöttem, Mi lesz ebből? Vélemény?

Figyelt kérdés

Hello

Szóval volt egy barátnőm akivel 5 hónapig jártunk aztán kicsit problémás lett ez az egész és visszajött a képbe az a srác akivel még akkor amikor velem randizgatott az a srác is hajtott rá de engem választott.

Szóval szakítottunk. Nem találkoztunk 1 hétig. utána 1 hétig minden nap találkoztunk és lefeküdtünk és nagyon jó volt neki is nekem is de ott volt a srác a képben akit megkedvelt (ja és vele kapcsolatban hazudott vagy 2szer a szemembe ezt is megbocsáltottam de nem csalt meg)

ugye eltelt a 2 hét én úgy éreztem rendbe jönnek a dolgok mondtam neki hogy jó lenne dönteni. hétvégén kiment a srác szülinapi bulijára. hajnal 2 felé elment asráchoz (úgy volt hogy majd hiv ha hazaér) hajnal 3kor mentem haza mondom felhívom (1 órakor irt sms-st hogy lassan indul haza) akkor 3kor gondolom felhívom tuti otthon van...

nem veszi fel. 3szro hivtam 3adszorra felvette. Nem otthon volt de azt hazudta. Persze rájöttem. a Srácnál volt. Azt mondta vissza hiv 10perc múlva de holnap beszélni akar velem. 15 perc múlva én hivtam és mondta hogy találkozzunk ha még nekem jó. találkoztunk és elsírta magát hogy én kellek neki engem szeret stb.

Rákérdeztem mi történt és érdekes de rögtön bevalotta hogy majdnem lefeküdtek már pettingeltek és pont akkor hivtam ugye amikor már majdnem megtörtént. És hogy ekkor amikor hívtam akkor jött rá hogy nem tudja megtenni.

Bár ha nem hivom megteszi ezt ő is belátja és nem tudja mi lett volna ha nem hívom.

Nos ezt is megbocsáltottam. ez volt 2 hete azóta jónak tünik a dolog ő is változtatott jobban érezteti hogy szeret mint azelőtt de azért vannak dolgok amik elbizonytalanítanak kicsit de eddig jó.

Szerintetek mi lesz ebből? hiba volt megbocsáltani? Azért sztem nem kis dolog hogy azonnal bevaotlta mi történt ott akkor.

Elég Filmes hogy pont akkor hivtam és rájött hogy nem tudja megtenni stb stb..

Félek mert nagyon szeretem de még nem olyan mint régen. Remélem lesz olyan.

Mi a véleményetek?


21F . 19L, srác 24 F


2010. nov. 28. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Neked teljesen elmentek otthonról, remélem tudod...

Te teljesen beleestél, beleszerettél ebbe a lányba az tuti!!!


Én nehezen bíznék meg benne az biztos, szóval ezek után én elvárnám hogy naponta 2x legalább felvegye a telefont, válaszoljon az sms ekre és ha megbeszéltek egy talit akkor ne találjon ki semmit hogy ezé azé nem tud jönni, szóval én elvárnám , hogy bizonyítsa be azt hogy tényleg szeret engem...

2010. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
ha többször hazudott már akkor lehet most is ezt tette és lefeküdt vele...
2010. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem volt ebben semmi véletlen: éppen a hívásod miatt gondolta meg magát.
2010. nov. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát pl SMS-t Már ir... Találkozót soha nem mondot le ezelőtt se meg most sem.


Viszont most rámszólt hogy napi 2-3szor ne hivjam (ne hivogassam ami hülyeség sztem) azért ez elég szar hogy a saját barátnőmet nem hivhatom fel akkor amikor akarom.

Erre a magyarázat.. hogy ne menjek utána allandóan mert akkor úgy érzi hogy neki is tenni kell értem valamit nem csak hogy jaj majd én ugyis hivom meg stb...


2. válaszoló abba na helyzetben már ugyan mind1 volt hogy lefekdütek e vagy sem. ha már ennyit bevallot az már mind1 lett volna szóval sztem nem hazudott.

2010. nov. 28. 18:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz kommunát alapítani hármótokból, inkább szakíts.
2010. nov. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vok:


Háát a kommentedben amit írtál elég rémes!!!!


Ne haragudj de szerintem totál hülyének néz téged a csaj!!!

Ha kell neki gyengédség meg szeretet meg h valaki mellette legyen akkor felhív akkor elérhető úgy ugrasz ahogy ő fütyül!!!


Bármennyire is fáj ez neked, csak kihasznál, HAGYD OTT!!!

2010. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Természetesen azóta (2hete) nem találkoztak szinte nem is beszéltek.
2010. nov. 28. 18:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Dobd ki a csajt... én azt mondom, egy 1 dologban biztos voltam mindég, soha nem csaltak meg, vagy ha igen akkor rohadt jó titkolta, de a fő tényező mindég kettőnk közt húzódott, sohasem a harmadikon...


Visszatérve rád, ez egy nagy rib@anc és pont... ha nem akarsz fejfájást, pénzkidobást, lehúzást stb... ott hagyod a francba... ujjazgassa, dugogassa a "barátja"

2010. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tiltsd el tőle, mond, hogy csak akkor tudsz megbízni benne, ha nem akar tőle semmit, akkor minek beszélnek egyáltalán..
2010. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebben én nem lennék olyan biztos. :( simán titokban lehet tartani hasonló dolgokat. sajnos
2010. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!