Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom családja meghívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom családja meghívott egy külföldi útra. Lehet, hogy számít valamire. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátom családja meghívott egy külföldi útra. Nagyon szívesen elmennék velük, mert szeretem a barátomat, jó lenne közös élményeket szerezni, megismerkedni a családjával. De attól félek, hogy majd arra számít, hogy lefekszem vele. Csak egy hónapja járunk, ez nekem még korai lenne. Mit tegyek?
2009. jan. 15. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél elmehetsz, hisz te is tudod azt szerintem h nagyon jól éreznétek együtt ott magatokat, közös élmények meg minden.

A szexet nem tudnám időhöz kötni, ez az egymás iránti érzelmektől függ, és h mennyire kívánod a másikat, és h mennyire bízol benne.

De ha te nem szeretnél még vele lefeküdni, akkor biztosan meg fogja érteni ha igazán szeret. vagy ha fontos vagy neki.

De az biztos h mindenhez 2 ember kell:)

2009. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

külön szoba

vagy egyszoba de két ágyas

2009. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

attól mert vele alszol még nem kell lefeküdni vele ...viszont jóérzés ha ottvagy mellette , összebujni meg ilyenek..

(egyébként ha leis feküdnél vele biztos szép,maradandó élmény lenne :)

2009. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az biztos :) De télleg korainak tartanám még, hiszen alig ismerjük egymást. Igazából azért tartok a dologtól, mert ha nem fekszem le vele, azt gondolhatja, hogy csak ki akarom használni, hogy elvisznek külföldre, és igazából nem is ő érdekel. Pedig ez nem így van, tényleg szeretem őt, és akkor is vele mennék, ha egy nyomornegyedbe vinnének :)
2009. jan. 15. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:

jézusom ez egy nagy nagy nagy nagy hülyeség hogy azt hinné kihasználod :D 3. válaszoló

És ha szeret nem hinném hogy 1 hónap elteltével azt akarná...amugy hány éves vagy ?

2009. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18 vagyok, ez az első komolyabb kapcsolatom
2009. jan. 15. 23:16
 7/9 anonim ***** válasza:
"Lehet, hogy számít valamire?" Inkább úgy kérdezném: megfordult a fejében? Mert akkor biztosan. Erőltetni fogja? Biztosan nem! A konzervatívabb felfogású férfiak közé sorolom magam, de szerintem nem korai 1 hónap után lefeküdni a pároddal. Ha mégsem szeretnéd, hogy megtörténjen, egyszerűen megmondod neki, hogy ez szerinted még korai. Ha valóban szeret, meg fogja érteni, bár nyilván kicsit rosszul fog esni neki. Egyébként mi tart vissza, mitől félsz? Nem is kívánod vele, vagy csak az erkölcs?
2009. jan. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kívánni éppen lehet, hogy kívánnám, de ennyi idő nekem még kevés. Ennyiből szerintem még nem lehet tudni, lehet-e majd tartós ez a kapcsolat, és ha esetleg nem lesz az, nem akarok én fűvel-fával lefeküdni a legelején :)
2009. jan. 16. 10:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Hali!Én fasziból vagyok és azt tanácsolnám hogy számíts rá mindenképpen hogy mélyrehatóbb kirándulás várható.Egy pasi számára ritkán lehet kiszolgáltatottabb helyzetben egy lány, mint külföldön,vad idegenek közt, ahol csak őt ismered.(!) De te tudod.
2009. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!