Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tudom, a barátnőm, előttem már sok fiút leszopott? Foglalkozzak vele vagy mintha nem is történt volna semmi? Elvégre, akkor még nem ismertem.

Figyelt kérdés
Ott kezdem, hogy 25 éves fiú vagyok. A barátnőm 24 éves, másfél éve vagyunk együtt. Nagyon jó vele a szex, sőt tökéletes. Mindkettőnknek volt már komolyabb kapcsolata ezelőtt. Nagyon szexmániás, amire lehet mondani, hogy kell ennél több? Szóval minden jó. Már az első randinkon leszopott és le is nyelte. Nagyon meglepődtem rajta, mert sosem csinálta még nekem senki azelőtt. A problémám ott van, hogy mesélte, hogy már jó pár srácot leszopott előttem. Azóta nyilván nem és nincs semmilyen betegsége sem, csak zavar, hogy ki mindenki élvezett már rá és a szájába. egyet tudok csak. Ez egy nem túl nagy városban elég ciki lehet, hogy jön szembe valaki, aki már megszopatta a barátnőmet és hülyén érzem emiatt magam. Tudom, nem kellene a múltjával foglalkoznom, de nem tudom kizárni. Szerintetek, mit tegyek? Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 28. 13:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj már gyerek! Ha másfél éve együtt vagytok, miért most kezd el zavarni a dolog? Ha az a "szabadszellemű" lány már az első randin leszopott, gondolhattad volna, hogy esetleg már mással is megtörténhetett, mert van gyakorlata benne. Ha eddig nem zavart, akkor meg ezután miért zavar?
2010. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Legalább tudják az ismerősök, hogy milyen jól szopó csajod van. Személyes tapasztalatból :)
2010. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

És ha továbbra sem tudnád akkor mi lenne semmi... Folytatnátok tovább nem?! Akkor meg már nem mindegy?!

Örülj neki, hogy végigcsinálja és szereti a szexet...

Ez áldás barátom...

2010. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Ne foglalkozz vele, hogy mi volt régen, nem ciki, végülis 25 évesen már a legtöbb embernek van múltja.
2010. nov. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hat ez undorito en senkinek nem csinalnam meg
2016. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!