Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tudom, a barátnőm, előttem már sok fiút leszopott? Foglalkozzak vele vagy mintha nem is történt volna semmi? Elvégre, akkor még nem ismertem.

Figyelt kérdés
Ott kezdem, hogy 25 éves fiú vagyok. A barátnőm 24 éves, másfél éve vagyunk együtt. Nagyon jó vele a szex, sőt tökéletes. Mindkettőnknek volt már komolyabb kapcsolata ezelőtt. Nagyon szexmániás, amire lehet mondani, hogy kell ennél több? Szóval minden jó. Már az első randinkon leszopott és le is nyelte. Nagyon meglepődtem rajta, mert sosem csinálta még nekem senki azelőtt. A problémám ott van, hogy mesélte, hogy már jó pár srácot leszopott előttem. Azóta nyilván nem és nincs semmilyen betegsége sem, csak zavar, hogy ki mindenki élvezett már rá és a szájába. egyet tudok csak. Ez egy nem túl nagy városban elég ciki lehet, hogy jön szembe valaki, aki már megszopatta a barátnőmet és hülyén érzem emiatt magam. Tudom, nem kellene a múltjával foglalkoznom, de nem tudom kizárni. Szerintetek, mit tegyek? Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 28. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Hülye...

Attól jobb lenne, ha olyan lánnyal jönnél össze akiről nem tudnál semmit sem, de elmennétek egy másik faluba és ott mindenki jót nevetne rajtatok?!


Élvezd a lány társaságát...És örülj neki, hogy veled van.

Kit érdekel, hogy előtted kivel és mit csinált, ha most veled csinálja?!

2010. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Örülj, hogy van valakid.
2010. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Legalább nem fogazik.

Az, hogy az első randin leszopott, arra utal, hogy ő egy kedves, hűséges, visszafogott lány. Olyan konzervatív, feleségnek való típus, aki mindíg megfontolt, és tudja, hogy mit kell tennie.

Nyugodtan megbízhatsz benne, ez soha nem fog félrelépni.

2010. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nő akár napokig is hűséges tud maradni.
2010. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Persze, örülök is nagyon.

Nem is ezzel van baj, csak nyilván Pesten vagy egy nagyvárosban ez sokkal másabb.

Itt igazából 1 szórakozóhely van, a közelben is max. 1-2 Ismerkedési lehetőség nem túl sok van.

Ahogy mondani szokták, itt mindenki ismer mindenkit vagy legalábbis majdnem, de látásból igen.

Itt, ha kimész a parkba leülni, akkor is szinte csak ismerősökkel találkozol.

2010. nov. 28. 13:44
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

"Nagyon jó vele a szex, sőt tökéletes. Mindkettőnknek volt már komolyabb kapcsolata ezelőtt. Nagyon szexmániás, amire lehet mondani, hogy kell ennél több?"


Ááááá, dehogy kell. Egy párkapcsolatban nyilván a dugás a minden, és az kapcsolat minőségének a kizárólagos mércéje. :D


"Szóval minden jó."


Minden? A szex számodra a minden, vagy van esetleg más is, amit ez a lány adni tud neked a párkapcsolatotokban?


"Már az első randinkon leszopott és le is nyelte."


Na hallod, ilyen nő nem is kellene nekem. :)


"A problémám ott van, hogy mesélte, hogy már jó pár srácot leszopott előttem."


Gondolom, mindegyikőjüket az első találkozás alkalmával. :) De általában jobb is az, ha nincsen igazam. :D


"Azóta nyilván nem és nincs semmilyen betegsége sem,"


Tényleg? Honnan tudod, hogy azóta nem furulyázott? Nagyon biztos vagy te ebben a lányban...

Van esetleg arról papírja is, hogy teljesen egészséges?


"Ez egy nem túl nagy városban elég ciki lehet, hogy jön szembe valaki, aki már megszopatta a barátnőmet és hülyén érzem emiatt magam."


Hát igen... :D


"Tudom, nem kellene a múltjával foglalkoznom, de nem tudom kizárni."


Természetesen nem tudod, nem is fogod tudni sohasem kizárni. Mert ezt nem lehet erőltetni.


"Szerintetek, mit tegyek?"


Mondjuk, első körben talán oszlasd el a rózsaszín ködöt, amit az általa okozott orális gyönyör hozott vele kapcsolatban az életedbe. Aztán gondolkodj el ezeken egy picit józanul is.

2010. nov. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

1. Ha kurv@val kezdtél, ne reklamálj.

2. Ilyen gondolatai nemcsak pasiknak lehetnek, hanem lányoknak is (és vannak is néhanapján...). neked is van múltad, mindenkinek van. neki ilyen hosszabb és tartalmasabb fajta (khm), de te választottad. Ha nem tetszik, érvényesítsd a cseregaranciát...

2010. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a szembejövő hülyének néz, szerinted téved? :-)
2010. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amúgy rá se ránts, mert ha majd már mással lesz, akkor majd te nézed hülyének azt a manust, és ennyi...
2010. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összejöttetek és leszopott, miért nem ezen gondolkoztál?!
2010. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!