Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fontosabb neki egy rohadt játék?

Figyelt kérdés
Barátnőm egész nap a facebookon van és játszik valami Farmville nevű játékkal. Már még a chat ablakjából is kilépett mert ha irkálok neki akkor ugye nem tud a játékra figyelni. Nagyon oda van mindenki azért a játékért facebookon. Csak engem hagy hidegen az egész és csak én tartom dedósnak? Nekem nem jön be... meg az egész facebook buzulás sem :S Ennyire nem érdeklem már hogy egy játék fontosabb lett az életébe? ha meg beszólok neki akkor meg besértődik.
2010. nov. 27. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
A facebook egy szar.
2010. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A f@szbúk egy fos, pont azért van hogy kapcsolatokat építs, erre inkább kapcsolatokat tesz tönkre. De majd leszokik róla. Én könnyen függővé válok ilyen dolgoktól, de egy idő után megunom, és abbahagyom. Szerintem majd ő is abbahagyja, csak várd ki türelemmel.
2010. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Minden csoda 3 napig tart.Kitartás..vagy lapát... te döntesz.

Ha az utóbbi, talán észbe kap... csak nehogy késő legyen.De hogy még ő sértődik be,.... pffff

2010. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem nincs fészbúkom, mert egy fos, de a volt barátnőm is vagy azon lógott avgy farmeramán, volt hogy amiatt nem feküdtünk le...és még ő szakított velem :S

engem is hidegen hagy minden hasonló dolog, ez már nem normális a részéről az biztos

2010. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én kidobnám.
2010. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha klánháború lenne akkor megérteném, de ilyen fosokkal én 5 percet se tudnék játszani...
2010. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A facebook egy nagy rakás sz*r..a legnevetségesebb,amikor valaki kiírja,hogy ":(:(:(ezt már nem bírom tovább:'(" mire valaki kommentel "úristen,mi történt?",erre: "ne itt,majd személyesen".Ez most mi?????Akkor mi a túrónak írja ki??Ennyire jó érzés,ha sajnáltatja magát mindenki??

Nevestéges.

2010. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a játékot,de biztos bele lehet merülni, annak akit leköt az ilyen...

Nem vagyok rá büszke,de velem volt olyan hogy a csajomnak azt mondtam, hogy sokat kell tanulnom, ezért sietek haza, közben meg a lakótással gyilkoltuk egymást egy játékban. De gyébként tényleg meg fogja unni (előbb-utóbb).

Amúgy meg finoman üssön nyaljon vissza a fagyi: amikor a barátnőd akar veled beszélni vagy találkozni, mondd azt, hogy most nem jó, mert parlamenti közvetítést nézel és olyan izgalmas hogy nem tudsz elszakadni a képernyőtől:D

2010. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogy lehet Farmvill-lel "egyfolytában" játszani?? Totál nem igényel figyelmet. Átb@ssza a fejed szerintem.

Én is Farville-zek, de napi 3-4 alkalommal 5-10 perc. És nem az a hatalmas koncentrációt igénylő játék.

2010. nov. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
kezdj el wowozni és le van szarva
2010. nov. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!