Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fontosabb? Egy játék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb? Egy játék vagy a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Már 8 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de egyre nehezebbé válik minden. Ő kézilabdázik, tehát egy héten 4x edzés, hétvégén meccs, van amikor idegenben ami az egész napot elveszi.. Eddig valahogy meg tudtuk oldani h együtt legyünk, de most már egyre kevesebbet. Végzős, így tanulnia is kell plusz hozzá jönnek meg a szigoú szülők, akik nem mindig engedik ki hozzám, vagy azt hogy együtt legyünk. Most volt egy nagy veszekedésünk arról, hogy neki fontosabb a kézi, mint én. Nem kérem én, sose kértem, hogy hagyja abba. De ez már kicsit nehéz, h alig vagyunk együtt.. vagy edzés vagy tanulás vagy család. Jogosan érzem azt, hogy nem tesz eleget azért, hogy együtt lehessünk?
2010. okt. 11. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pff...ha még WoWozna...A kézilabda miatt kár elhanyagolnia téged.
2010. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
xD
2010. okt. 11. 20:16
 3/12 anonim ***** válasza:
ha még narkózna, az oké, de egy csomó izzadt férfival labdát dobálni miközben várja a csaj, na az gáz. :)
2010. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem jogos. Nem, mert gondolom, hogy régebb óta kézilabdázik, mint ahogy együtt vagytok. Te azt várod, hogy vagy a sportot, vagy a tanulást hanyagolja azért, hogy veled lehessen. Nem jogos, de érthető a te szempontod is.


Megoldás, hogy leültök, megbeszélitek, hogy nézd, nekem többre van igényem, meg tudod/akarod-e adni ezt nekem? Ha nem, akkor inkább most hagyjátok abba, nem kell veszekedni, van amikor egyszerűen nem passzol két ember, vagy nem tudják megoldani a dolgot. Egy nap még mindig csak 24 óra és egy hét csak 168. Az élsport mellett amúgy is nehéz az élet.

2010. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
játszik is eleget am.. de a kézi az, ami miatt igazán elhanyagol. :S Nagyon rosszul esik.
2010. okt. 11. 20:16
 6/12 A kérdező kommentje:
20.16 --> megmondtam neki, hogy ha változtat egy kicsit: tehát mondjuk nem 4 edzésre megy el, hanem 2re, 3ra akk minden okés. Nem kérném, hogy abbahagyja, azt amit szeret. De akkor végre felmérhetné a helyzetet ő is, hogy fel tud-e vállalni, meg tud-e törődni egy barátnővel a kézi mellett..
2010. okt. 11. 20:18
 7/12 Moszuke ***** válasza:

ha verseny szinten tolja külföldön meg tököm tudja hol akkor neki kell a heti 4 nap gyakorlás.

egy súly emelő barátom mondta nekem a bölcsességet annó:


hát figyelj Attila, én az elején megmondom a csajoknak hogy a súlyemelés nekem fontos és sok időmet elveszi, ha oké, akkor oké, ha nem akkor takarodjon a g&cibe.


akinek nem tetszik kicsit költse át:) de a lényeg a sorok mögött van

2010. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De akkor legalább mondaná ezt xD És akkor azt mondom h oké, korrekt voltál. Zárjuk le. De ő azt mondta h én fontosabb vagyok neki mindennél. Még a kézinél is. Hozzáteszem még csak ifi csapatban van NB1/b.
2010. okt. 11. 20:24
 9/12 anonim ***** válasza:

20:16 vagyok.


Tényleg próbálok neked segíteni, de ez így nem fair. Nyilván azért van 4 edzés, mert ennyi kell. Én sokáig kajakoztam a középiskola mellett, reggel 6-kor már edzettem. Egy héten 5 alkalommal, utána mentem iskolába, délután még külön edzések, külön tanár. Nekem nem volt barátnőm, szerintem érted az okát, hogy miért. Egyszerűen nem fért bele. Szar ezt írnom, de sajnos neki választania kell, vagy Te vagy a sport. Nem lehet valamit egy "kicsit" csinálni, vagy csinálja rendesen, vagy nem. Szerinted milyen lenne neki azt hallgatni az edzőtől, vagy a csapattársaktól, hogy miért nem jár rendesen edzésre? Ők is számítanak rá. Előbb utóbb akkor emiatt lenne veszekedés. Amúgy arra nem gondoltál még, hogy Te is elfoglald magad valamivel? Tanulás, sport, egyéb? Vagy esetleg keress egy olyan srácot, aki nem ilyen elfoglalt.


(Ezt csak így halkan megjegyzem, szerintem, ha már ilyen beosztás mellett összejön 1-2 tali a részéről, az már teljesítmény, élsport, érettségi mellett nekem levegőt venni se volt időm.)

2010. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oké. Igazad van és egyet értek. De amint az előbb is írtam, amikor azt mondom neki, h hagyjuk abba mert látom h nincs ideje rám, akkor elkezdi mondani h mostantól úgy csinálja meg blabla.. Meg ahogy mondtad te is, miért nem mondja azt, hogy ez nem megy.. Hagyjuk abba. És akkor ne legyen barátnője. Vagy legyen, de egy olyan, akinek nincsenek ilyen "nagy" :S igényei. De ezzel, hogy mindig reményt kelt bennem.. ezzel nem tudom mit akar elérni.
2010. okt. 11. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!