Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cicus2010 kérdése:

Mit csináljak hogy jobban belém szeressen és csak én keljek neki?

Figyelt kérdés
A pasim szépen beszél hozzám és én durván válaszolok vissza nem tudok le szokni róla ezt szoktam meg de nagyon szeretném ha le szoknék és boldog pár kapcsolatba élnénk.3 éve élünk együtt a pasimmal és ha 3 év alatt nem csalt meg akkor nem fog megcsalni? Mondta hogy neki csak én kellek senki más, de mégis aggódok hogy megcsal. Mi egy héten egyszer szexelünk ha én velem alig van akkor csak nem csal tán meg meg mondta hogy jó vagyok az ágyba. Mit csináljak hogy jobban belém szeressen és csak én keljek neki?
2010. nov. 27. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Erényöv. ^^
2010. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dorombolj cicuska!
2010. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"egy héten egyszer szexelünk ha én velem alig van akkor csak nem csal tán"

Hááát az is lehet hogy csak azért van veled egy héten egyszer mert megcsal S

2010. nov. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nme is értem miért van veled ha te mindig durván tudsz válaszolni
2010. nov. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy előrelépés lenne, ha megtanulnál írni! Nem voltam 1 nagy spieler értőolvasásból, de 3szor olvastam el 1 mondatodat,mire rájöttem mit akarsz kérdezni. A kérdésedre válaszolva: Neee szólj durván vissza! Számolj el 5ig! Lehet tűr-tűr a pasid 1szer meg majd besokall. Amúgy meg te ismered és tőlünk kérdezed,h meg fog-e csalni?!?!
2010. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!