Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkit elveszitek. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkit elveszitek. Most mégis mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

Majdnem két évig voltam mennyasszony.

én voltam a világon a legboldogabb...

a párom szülei azonban vmiért ugydöntöttek h nem akarnak engem családtagnak és tönkretették a kapcsolatunk igen aljas módszerekkel de elválaszotottak egymástól minket...

engem nagyon megviselt..egézségügylige is...

karácsonykor kérte meg a kezem..de sajnos hála nekik már nem tölthetjük eggyütt.

egy hónapja van egy másik párom..próbálom feledni és beleszeretni bár ez egyenlöre igencsak nehéz faladatnak tünik,de a hab a tortára h dec.1én utazik angliába...

Teljesen kétségbe vagyok esve...tegnap este derült ki h menni-e kell melozni...

Egyedül kell végigrohadnom a karácsony már ha belegondolok is a siráskerülget.3 igaz barátnöm van a gond csak ah h mind a 3an több száz kilóméterre vannak tölem.nekik is költözniük kelett..miért veszitek el mindenkit akit szeretek? és most mit csináljak?? az embernek nincs ilyenkor kedve karácsonyozni...de élni se nagyon...


2010. nov. 27. 12:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"De igen, az én szemem is fennakadt,....."


Jó, de a szemed ne csak fennakadjon, hanem tudd is értelmezni mi a gáz a szüleibe? Elég nagy gáz. Hát az ilyenhez én se fordulnék segítséghez. Semmi téren sőt, próbálnék minél előbb eltávolodni tőlük, ha lehet heti 1x látogatni őket. Ugyanis a szülők nem arra vannak, hogy életemet velük éljem le. Egy idő után főleg kezdő felnőtt ésszel gondolkodva már kezd unalmas lenni a szokásaik, dumájuk, beszólogatásaik és viselkedésük....

Nem azt mondom, hogy utálatosak a szülők, de ha van lehetőség akkor egyértelműen inkább már NEM velük egy fedél alatt élni, hanem saját életem szerint.

Ismétlem: ha van rá lehetőség.

2010. nov. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Pinocchio ***** válasza:
Nem tudom miért játsza az agyát itt néhány ember hogy:fennakadt a szemem,úristen rosszat mert mondani a szüleiről.Vannak szar,pocsék szülők.Szomorúnak szomorú dolog de sajnos vannak.
2010. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rendes válaszokat bár kissé mintha elmentünk volna az eredeti témától...

én nem bántani akarom a szüleimet mert szeretem öket,és h kivüröl könnyü bármit is gondolni róluk de aki megismeri öket már csak arra fut amerre lát..

nem véletlen h a növérem 18 a báttyám ammo még 16 évesen elment otthonról,mert apunak vmi nem tettszett és aztmondta h ha nem megy el otthonról akk éjjel a hátába állitja a kést..nah ennyit erröl...

De most nem is ez a lényeg...

Az eredeti kérdés továbbra is fentáll és mégegyszer köszi az eddigit.

2010. nov. 29. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!