Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem. Mit tegyek? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Mit tegyek? Vagy inkább semmit?!

Figyelt kérdés
Nos van egy srác, aki tökre bejön, ő is néz meg minden... találkoztunk is... egyetlen egy baj van , hogy van barátnője... és ez engem azért zavar : S most mit tegyek? hagyjam.... vagy még játszadozzunk egymással ?: O
2010. nov. 26. 20:18
 1/4 nielindi ***** válasza:
semmit
2010. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van barátnője... Ezek után csak rajta áll, hogy komolyan gondolja e Veled. Ha igen otthagyja, ha nem, akkor egyértelmű...De ha lelkiismeretes vagy, magadtól ne tedd tönkre a kapcsolatot.
2010. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

aranyos tőled, h ez az "apróság" azért zavar.. :D

szerintem hagyjad, várd meg mi lezárja azt a kapcsolatot és jelentkezik, akkor tényleg akar tőled vmit különben csak játszik veled és kihasznál

2010. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hmm nemtudom....lehet igazatok van...
2010. nov. 27. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!