Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó az, ha mindent tudtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó az, ha mindent tudtok a barátotok múltjáról vagy inkább semmit?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, a barátom 23. Fél éve vagyunk együtt, és még az elején "megegyeztünk" hogy felesleges a másik múltjáról beszélni, vájkálni benne, mert az már elmúlt és én vagyok neki. A múltján a korábbi barátnőit értette. Ez akkor nem zavart, megértettem, de ahogy telt az idő, egyre kíváncsibb voltam hogy kik azok (tudom hogy egy kisvárosban lakom velük). De neki még sosem hoztam fel ezt a témát, tudom hogy hülyeség, de amolyan női kíváncsiság van bennem. Mennyire jó, ha egy barátnő tudja a barátja múltját? Vagy ne foglalkozzak vele? Ti hogy vagytok ezzel lányok?
2011. jún. 15. 09:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom miért, de gondolom nem épp vethet rá jó fényt, amit még előled is inkább eltitkol. Szerintem érdemes utána járnod, de vigyázz mert ha kiderül hogy kutakodsz utána, abból nagy balhé lesz.
2011. jún. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Oszintesegen alapul minden parkapcsolat, igy abszolut bele kell hogy ferjen hogy tudod a multjat a parodnak, viszont utana magadnak kell tullepni rajta, mert biztos hogy sokszor eszedbe jut majd.. en pl nagyon sok mindent tudok a parom multjarol, sot neha fel is hoz egy egy tortenetet. en szemely szerint nem tudok tullepni rajta egyelore:) tudom hogy ellentmondasos amit irok, de tudom mi lenne a helyes, de nehez megvalositani.:) 23L
2011. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

Igen, ismerős a helyzeted 23/L.. :D Bár én 5 hónap után talán azt mondhatom, hogy sikerült túl tenni magamat, de valóban nehéz elviselni néha mikor felhozza. Eleinte véletlenül csúszott ki a száján pár sztori (az is igaz, hogy mindig én jöttem ki jól, mert a vége az lett, hogy de nálad tök más.. valahogy sokkal jobb.. :D), most meg már direkt cukkol szerintem, miután mondtam hogy úgy érzem most már hidegen hagy :D.. Talán a bizalom teljesen kiépült, azért könnyebb.. Bár nekem az is rossz, hogy én láttam őket együtt, és néha eszembe jut, hogy őt is ugyanígy megnevettette mint engem, stb..


Szóval kedves kérdező, illik legalább a nagyobb szerelmeiről elviselni meséket.. :) Vagy csak annyit, hogy mit tanult belőlük, ilyesmi.

2011. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha a háta mögött kutakodni kezdesz, az jót nem fog hozni.


Lehet hogy azért nem akar beszélni róluk, mert már tényleg lezárta, nem érdekli, erre nem gondoltál?

2011. jún. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van, lezárta teljesen őket, semmit nem hoz fel a régi kapcsolataiból. Gondolom nagy nőcsábász volt, (de nem nagyon volt komolyabb kapcsolata előttem csak egy lánnyal), és ezekre nem büszke... én erre tudok gondolni. Csak attól félek, hogyha akár képen is meglátom a lány(oka)t akkor hasonlítgatni fogom magamhoz... tehát ez sem lenne a legjobb:/
2011. jún. 15. 10:15
 6/16 anonim ***** válasza:
Probalj nem gondolni ezekre, mert ha ezen kattogsz mindig, ugy is gaz lesz belole. te meseltel neki a te multadrol?
2011. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az én exem és a barátom köszönőviszonyban vannak (most már voltak). Tehát tudja ki ő, meddig voltunk együtt és gondolom a szóbeszédből is hallotta hogy mi történt köztünk, de nem szoktam mesélni neki az exeimről.
2011. jún. 15. 10:23
 8/16 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha a jovovel foglalkoznal inkabb? Ki a francot erdekli a mult?
2011. jún. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 napietus ***** válasza:

én még a férjem múltjának sem tudom minden részletét, de nem is érdekel. azt tudom, ki a gyereke anyja (bár többet látnánk, nem jó ez így, hogy ritkán jön a gyerekhez), a többi meg nem érdekel. egyébként úriember nem beszél ki ilyesmit, szerintem. én sem örülnék, ha megtudnám, hogy az exeim rólam beszélgetnek a mostai barátnőjükkel/feleségükkel.


a jövőtök közös (remélhetőleg), nem a múltatok!


29/N

2011. jún. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Megpróbálom lezárni ezt magamban:)
2011. jún. 15. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!