Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó az, ha mindent tudtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó az, ha mindent tudtok a barátotok múltjáról vagy inkább semmit?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, a barátom 23. Fél éve vagyunk együtt, és még az elején "megegyeztünk" hogy felesleges a másik múltjáról beszélni, vájkálni benne, mert az már elmúlt és én vagyok neki. A múltján a korábbi barátnőit értette. Ez akkor nem zavart, megértettem, de ahogy telt az idő, egyre kíváncsibb voltam hogy kik azok (tudom hogy egy kisvárosban lakom velük). De neki még sosem hoztam fel ezt a témát, tudom hogy hülyeség, de amolyan női kíváncsiság van bennem. Mennyire jó, ha egy barátnő tudja a barátja múltját? Vagy ne foglalkozzak vele? Ti hogy vagytok ezzel lányok?
2011. jún. 15. 09:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű, hogy nem szívesen beszél a múltról:D de jó hír az, hogy amikor már erősebb lesz kettőtök között a kapcsolat akkor majd elmondja, ha lesz bátorsága. Ez arra utal, hogy nem rövid távot tervez veled vagyis nem egy menet lennél neki. Ez lenne a jó hír. A rossz hír meg az, hogy nem is fogja elmondani sose, mert csak te is csak futó lennél, ezért nem akarja elrontani még célba nem ér. Ez majd idővel alakul ki.
2011. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Valamikor írta, hogy 1 komoly kapcsolata volt előtted, a többi csak kaland.. Szerintem ennyi talán éppen elég :)..
2011. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 April16 válasza:
Jahm énis ugyanígy vok ezzel...:) Bennem is van kíváncsiság a pasim múltjával kapcsolatban de úgy vok vele hogy inkább nem agyalok ezen mert igazából tök mindegy mi VOLT..gondolj erre ;) vagy kérdezz rá..
2011. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk én fiú vagyok, de hasonló story játszódott le köztünk a barátnőmmel lassan egy éve. Mikor összejöttünk, barátnőm múltját csak a legnagyobb vonalakban ismertem, de fura módon nem érdekelt. Aztán egyre kíváncsibb lettem, pontosan az elszólások, félmondatok miatt. Fél év után kiborult a bili nálam, sok minden összejött és megkértem, hogy meséljen a múltjáról, legalább nem tapogatózom a sötétben...

Utólag visszagondolva nem tudom, hogy mi lett volna a jobb, tudni vagy nem tudni. Most már mind1.


Azt tanácsolhatom neked, hogy próbálj a közös jövőtökre koncentrálni. Te vagy neki a legfontosabb, ezt tartsd szem előtt:)


21/F

2011. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Utolsónak: érzem, hogy jobb ha nem tudok az egészről, mert rosszul esne, holott józan ésszel tudom, hogy nem lenne jogos, hisz én is ugyanúgy éltem mint a barátom, és bárki más. A jövőnkre koncentrálok és abszolút semmi jelét nem adja a barátom, ami miatt ne tudnék benne megbízni, és nagyon óvatosan bevallottuk már, hogy egymás Igazija vagyunk:) (nem vagyunk tervezgetősek, nagyon nem:))

Köszönöm mindenkinek, azt hiszem jobb ha nem foglalkozom ezzel:)

2011. jún. 15. 14:51
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az gáz, ha nem akar veled a múltjáról beszélni. Végülis egy embert a múltja formált olyanná, amilyen most. Minden amit tett akkor, akivel volt, az számít szerintem. Mert most azért ilyen/olyan Ő. Engem is érdekel a barátom múltja.. lehet hogy vannak fájó pontok.. vagy olyanok amik nem esnek jól,vagy nem tetszenek amiket tett , de jobb mindent tudni szerintem.

17/L

2011. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!