Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért lehet? Egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet? Egyszerűen nem tudom felfogni

Figyelt kérdés

Az egyik lány osztálytársamnak most úgymond udvarol egy fiú, és elég nehéz ugye minden kezdet.


Én fiú vagyok és most próbálkozom egy lánynál, szintúgy nem könnyű nekem sem, mert alig találok témát, mivel még alig ismerem, csak pár szor láttam, .


Viszont a lány osztálytársammal meg nagyon jól kijövök, és ő is velem,... jól eltudunk beszélgetni mindenről, meg persze az alakuló kapcsolatról is ami neki se habostorta és nekem sem ahogy írtam, viszont ettől függetlenül, hogy eltudunk hülyéskedni, és beszélgetni, komolyan és viccelődve is nem akarunk egymástól többet, vagy is még csak véletlen sem jut eszünkbe hogy na akkor miért nem jövünk össze?


Hogy lett ez kitalálva? :\


2010. nov. 26. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez úgy van kitalálva, hogy nem kell ismerni, mivel akkor nem ismerkednél vele... Inkább kérdezz tőle... És legyél türelemmel.

A lányosztálytársaddal meg lehettek jó barátok :-)

2010. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én jó barátja vagyok és nem is akarok mást én sem, meg ő sem tőlem, de miért nem ő belé vagyok szerelmes meg ő belém? mennyivel egyszerűbb lenne...



na igen de mit kérdezzek? :( ha sokat kérdezek olyan mintha faggatnám meg untatom, ha csak magamról beszélek akkor is untatom, annyira nem tudok zöldágra vergődni egy olyan lánnyal aki tetszik. bezzeg egy olyan lánnyal aki nem tetszik simán elbeszélgetek szinte bármiről, de aki meg jól néz ki, és többet is akarok azzal meg nem merek mibe bele kezdeni nem hogy untassam stb :(

2010. nov. 26. 13:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy.És az a lány aki tetszik neked legalább közel lakik hozzád?
2010. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy városban lakunk, 3év különbség én végzős vagyok 12.
2010. nov. 26. 14:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmit én is tapasztaltam... de egyszerűen más a megközelítés. Megértitek egymást, mint barátok, tudtok beszélgetni arról, hogy éppen szerelem-ügyileg hol tart most az életetek. Viszont ha az lenne a cél, hogy egymást ismerjétek meg, akkor vele se menne olyan könnyen... eleve kiesik az, hogy mik az eddigi randi-tapasztalatok.

Egyelőre még én is úgy érzem, hogy könnyebb barátot szerezni, mint párt, már a témák miatt is, kiszemeltet nem igazán kéne randi-tapasztalatokkal traktálni. (Ugye?)

19/L

2010. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
csak légy önmagad...ha bejön neki az, ami te igazából vagy, akkor minden rendben...ha meg nem, akkor ne is fáradj...
2010. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
voltam én is ilyen helyzetben...az az igazság, hogy az ilyen fiú-lágy barátságok esetében valamelyik félnek mindig több mint barátság, legalábbis egy idő után...elég kellemetlen az ilyen...
2010. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom, pont ma beszéltük, milyen jó hogy így egymással kijövünk, és nem akarunk többet egymástól, szerintem nem érez irántam mást, kedves lány nagyon, és szép is, de én nem tudok úgy tekinteni rá, és neki is más stílusú fiúk jönnek be.


De úgy látszik ezt a kérdést nem lehet teljes mértékben helyesen megválaszolni

2010. nov. 26. 20:14
 9/9 anonim válasza:

nem,nem lehet megválaszolni teljes mértékben, talán éppen ez a szép benne:P

sok sikert mindenképpen:)

2010. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!