Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szakítani akar?

Figyelt kérdés

A lényeg h 2 hónapja volt egy szünet közötüünk és ma ezt beszéltük msnen:

-(én)miért nem jössz le hozzám?mi változott meg?

-(ő)hát úgy nem változott semmi csak hát kb úgy szünet óta nem voltam lenn nem? és hát csak nem tom jajj így nem tom elmondani...

-hnap szakítani akarsz?:-O

mert sztem jobb lett a kapcsolatunk

-jah

-ez most a szakításra volt válasz?xd

:S

-arra mondtam h jah job lett...

-akk folytatjuk nem?

húúúúúúúú ez ilyen nehéz kérdés?:-O

-nem nem nehéz

-akk?

-hááát...

-jobb lett, nem?

akk mit kell ezen gondolkodni?

pár hét és még jobb leszxd

-nah de akk beszéljük meg mi lesz holnap.. és én megyek

és megbeszéltük h holnap mikor talizunk

szerintetek szakítani fog velem holnap?

Vagy még egy darabig nem.


2010. nov. 25. 22:59
 1/7 errre ***** válasza:
nem tűnt olyannak mint aki bármit komolyan venne.
2010. nov. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég érdekes, kerüli a kérdéseket, és inkább élőben akar veled találkozni. :-S Sose tudni, de azt szokták mondani: készülj a legrosszabbra, és akkor nem érhet váratlan
2010. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát eléggé furcsán viselkedett. Nem adott konkrét választ a kérdésedre. Ebből gondolom, hogy még bizonytalan. Szerintem nem fog szakítani, talán vár egy kicsit, hogy kiderüljön, javult-e a kapcsolatotok, vagy sem. Szerintem, ha nem akarsz vele szakítani, legyél nagyon figyelmes. Igaz, nem tudom mi volt a probléma a kapcsolatotokban, de mihamarabb hozzátok helyre.

Remélem hasznos választ adtam.:)

2010. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az volt a baj hogy nem volt biztos benne hogy szerelmes-e...
2010. nov. 25. 23:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy holnap alapból találkoznánk, mert csak azt akartuk megbeszélni, hogy mikor és hol? De aztán másfele terelődött a beszélgetés :S
2010. nov. 25. 23:14
 6/7 errre ***** válasza:
Na mi történt?
2010. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szakított. Túl rámenősen írtad a dolgokat:"mit kelle ezen gondolkozni" meg csomószor megkérdezted: "de jobb lett nem?" Ha normálisabb választ írt volna rá talán nem mondom ezt, bár lehet neki ez az alaptermészete. (Amúgy tudom h késői válasz.)
2010. nov. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!