Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A GYED-et meg lehet szakítani?...

A GYED-et meg lehet szakítani? És vajon a munkahely mit szól hozzá?

Figyelt kérdés
Októberben született a kisfiam. Most GYED-en vagyok vele. Jövő nyáron még nem lesz egészen két éves, szeretném, ha akkor visszamehetnék a munkahelyemre (két hónapra), hogy tudjak felvenni lakáshitelt, mert szeptembertől nappalis egyetemre megyek, és úgy nem fognak adni, pedig tudom miből törleszteni akkor is. Két éves kora után amúgy is bölcsis lenne a fiam, szóval egy pár hónappal kezdené előbb csak. Megtehetem, hogy két hónapra, amíg dolgozom, lemondok a GYED-ről, aztán szeptember-októberben még kapom? És vajon a munkahely hogyan viszonyulna ehhez? Visszavennének arra a két hónapra? Ja, gyorsétteremben dolgoztam mint műszakvezető.
2008. máj. 10. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Megszakíthatod, majd újra igényelheted.
2008. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!