Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szeretni egy rendes fiút?

Figyelt kérdés

A problémám az hogy nemtudok szerelmes lenni senkibe! Annyi rendes fiú van a világon aki szeretne velem járni, de hiába rendesek, a tenyerükön hordoznának, egyszerűen nemtudom őket megszeretni. Az egyiknek az orra nem tetszik a másiknak a foga, a járása, a hangja. Áhh már teljesen kivagyok magamtól, utálom magam ez miatt! :(

Eleinte belemegyek az ismerkedésbe, elmondom nekik hogy nem tudok szerelmes lenni, de azért próbálkozzunk. Általában 1 hétig jobb esetben 2 hétig érzek is iránta valamit, aztán egyik napról a másikra elmúlik ez az érzés és azt mondom neki, hagyjuk abba. De addigra már ő persze belémzúg, és csak fájdalmat okozok neki.


A másik dolog, akit meg tényleg tudnék szeretni, az foglalt vagy pedig csak arra kellenék neki másra nem. :(

Én nemtudom hogyan lehetne ezen változtatni, de ha valaki járt már így akkor legyen olyan kedves és segítsen, mert már megőrülök ettől!

Sajnos már eléggé benne vagyok a korban, ez is a problémám. (30/L)


2010. nov. 25. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Legszivesebben megérdemelnéd, hogy valaki jol megüssön emiatt az undorító természeted miatt! Remélem 60 éves korodra nemlessz meletted senki! És egyedül fogsz az öregek otthonába megrohadni! Üdv..
2010. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tudod valszeg neked a rosszfiúk kellenek.Aki megaláz, megcsal téged, stb.Ezért nem kellenek a jófiúk.

Álljon itt egy idézet:

Mi, nők, annyira bele tudjuk képzelni, magyarázni hihetetlen alakokba a fantáziát. (...) Lássuk be, a rosszfiúkra bukunk. A csibészekre, ebadtákra. Akik sosem javulnak meg, de mindig ebben bízunk. Mindig átvernek, így sajnos sosem unalmasak. Á, dehogy változnak! Kicsit még meg is aláznak. Várni kell rájuk. Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belőlük. Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott. Csókjuk kábító, begyakorolt. Ők azok, akikért élni-halni kell. Akikért biológiai bombánk robban. Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk. Ha választani kell, őket választjuk. A jófiúk nem mozdítanak ki pályánk egyensúlyából. Velük nincs is mit megbánni. Ilyet szeretnénk, de nem ilyet akarunk. Legalábbis nem készen. Szóval, rossz legyen, amikor elszédít, de aztán jó legyen a hatásunkra. És maradjon is olyan, hogy a többi nőre már ne legyen hatással. Esküszöm, nem értem magunkat. Csoda, hogy szegény jófiúk belerokkannak a próbálkozásba? A rosszak nem, mert ők nem is akarnak érteni minket. Csak mi őket. Ördögi kör ez.

Tessék.Gondolom te is így érzel.Hát úgy kell neked, ezt tudom mondani.

2010. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen így! :( De erről nem tehetek ezt belülről érzem és szeretnék rajta változtatni, de nem megy! :(

Az első válaszolónak meg annyit hogy lehet az öregek otthonában találom meg majd a szerelmet! XD

2010. nov. 25. 21:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor gondolj arra, hogy a rosszfiúból egy utolsó semmire kellő alak lesz később, de a rendes sráccal még átélhetsz nagyon jó pillanatokat. Oké, nem leszel szerelmes, de attól még biztos van köztük olyan, aki szimpatikus. Azzal nyugodtan élhetsz együtt és nagyon szép életetek lehet.

Ha meg viszket a puncid egy ilyen görényre, akkor titokban elmész majd hozzá, ő kikúrja majd belőled a lelket is plussz szétrúgja a hátsó feledet és előbb utóbb majdcsak kinőssz ebből a marhaságból.

Amúgy komolyan nem értem ezt a mániát nálatok. Igen, mi imádunk megdugni minden cicababát, de feleségnek már egy normális, szerényebb lányt keresünk. Ehhez képest ti meg képesek lennétek hozzámenni a legutolsó görényhez is, mert az olyan izgalmas.Bizony, ti is tanulhatnátok tőlünk! :)

2010. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudod remélem megéled majd ha gyereked lesz a rosszfiútól kigúnyol, megaláz mindennap, megcsal többször is jól megver majd otthagy.Aztán te megbocsátasz neki, mert nektek nőknek ez annyira izgalmas.Aztán kezdődik minden elölről.S amikor neked ebből eleged van, akkor majd én rád gondolok és jót fogok röhögni rajtad, hogy te akartad ezt, meg is érdemled.S még röhögsz is rajta amiket mondunk.
2010. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kegyetlenül válógatós vagy: pedig 30 éves korra már be kellett, hogy nőjjön a fejed lágya(bocs). Azt te csak hiszed, hogy aki neked bejön az jó is lenne. Miből gondolod? Ugyanúgy 1 hét alatt találnál benne hibát. Így nem érdemes semmit csinálnod. Vagyis igen: megváltozni, amíg nem késő. és így van, nem roszfiút keresni, mert csinál neked egy gyereket és otthagy, vagy terrorizál stb.


A hiba az Ön készülékében van!

2010. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A te életed a te életed, azt csinálsz vele amit akarsz és azt javaslom, hogy ne hallgass itt se senkire, csak magadra. Tök mindegy hány éves vagy, amúgy 30 szerintem még fiatal. Szóval ezen a kapcsolatosdin ne izgulj, mert úgyis majd jön ha tényleg jön. Ha meg nem hát nem. Csak magadra hallgass. Ez a lényeg.
2010. nov. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom sajnos hogy a "hiba az én készülékemben van" igyekszem rajta változtatni, csak nagyon nehéz. :(
2010. nov. 26. 19:27
 9/9 Ancseszkava válasza:

Szia!


Én dettó ugyanez vagyok,mint te,mintha én írtam volna a soraidat. 36 éves,két gyerekes anyuka vagyok,aki már a férjét sem tudta szeretni,de azóta egyetlen jóembert sem a világon! Nem értem magam,pedig most is van egy rendes,elvált pasim,de valahogy már kiábrándultam belőle is...hol szeretem,hol meg úgy érzem megfulladok tőle..

Nem találtam még meg az igazán hozzám illőt! És sz.tem te sem! Sok sikert!

2012. ápr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!