Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira elbizonytalanit, szégyeljem magam a pasim előtT?

Figyelt kérdés

A barátommal épp azon filóztunk,hogy ő karikó és én picit x es.

Amikor mondta hogy x.es vaygok mondta hogy s a többitről ne is beszéljünk:D

s modntam hogy nyugottan mondhatja mi nem tetszik mert nemharagszom meg mire ő:

Hát kicsi a feneked és nem elég kerek,még nem nőttek meg a melleid...de én igy szeretlen!

ez volt a válasza.akkor most mivan?ugy szégyelen magam előtte ezek után,hogy tudom től kcisinek tartja a melleim meg a fenekem.

Van okom a félelemre?

Normális ha a pasim igy gondolja?

bocsi a helytelen írásért de annyira zaklatott vagyok.


2010. nov. 25. 20:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hát sztem nemgond, én barátnőm se "tökéletes", de így szeretem, nem is kéne ha nem ilyen lenne... lehetne mondani hogy lehetne nagyobb melle meg mittomén... de nekem Ő így kell... szeretem... ez a lényeg :)
2010. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
0%

Nekem is ez volt:O én is mondtam hogy mondja meg és elkezdte sorolni hogy nem tetszik neki ez meg az utána nem akartam előtte öltözni mert szégyelltem majd már mikor puszilgatott akkor is mondtam hogy nem is tetszik neked akkor minek puszilod... és a végén meg oda jutottunk hogy már nem kellettem neki talált jobbat( remélem őt is igy verik át ahogy ő engem)

Talus 17L

2010. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
de bunkó szegény!
2010. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy szeret? De komolyan! Te kérdezted, Ő őszintén válaszolt. Neked minden egyes porcikája tetszik? Minden megnyilvánulása, gesztusa? Szerintem Te is találsz benne apró dolgokat, amin Ő sem tud változtatni. És 28 évesen írom Neked: egy embert akkor szeretsz igazán, ha a hibáival együtt szereted. Amikor ezek a hibák elkezdenek idegesítnei, ha ezek miatt bántóan kritizálod őt, akkor már múlik a szerelem. És ha Neki Te így tetszel, akkor ez szerelem (és lehet, bízik már benned annyira és ismer, hogy az őszinteségéért nem fogsz hisztizni)
2010. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!