Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira elbizonytalanit, szégyeljem magam a pasim előtT?

Figyelt kérdés

A barátommal épp azon filóztunk,hogy ő karikó és én picit x es.

Amikor mondta hogy x.es vaygok mondta hogy s a többitről ne is beszéljünk:D

s modntam hogy nyugottan mondhatja mi nem tetszik mert nemharagszom meg mire ő:

Hát kicsi a feneked és nem elég kerek,még nem nőttek meg a melleid...de én igy szeretlen!

ez volt a válasza.akkor most mivan?ugy szégyelen magam előtte ezek után,hogy tudom től kcisinek tartja a melleim meg a fenekem.

Van okom a félelemre?

Normális ha a pasim igy gondolja?

bocsi a helytelen írásért de annyira zaklatott vagyok.


2010. nov. 25. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát ezt elcseszte a barátunk.

Legalább dicsért volna, de úgy látszik ez nem az ő műfaja...

Ilyet ne mondjon egy férfi, ha már így is gondolja. De biztos jó nő vagy, ha már veled van.

2010. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát ezt elb.szta a srác. Ne haragudj, de szerintem kb vége a kapcsnak.
2010. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem normális. Ilyet nem mond egy normális pasi.
2010. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Ez annyira tipikusan női dolog... Folyton rinyáltok, hogy legyen az ember őszinte, aztán amikor az akkor meg "hogy képzeli ezt".
2010. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
nemértek egyet az előzőekkel. pasid elmondta h mit lehetne változtatni rajtad. és utána mondta h igy szeret. hát ha igy szeret akor lehet h szeret nem?ez nem olyan bonyolult szerintem. egyszerüen kérdeztél valamit válaszolt. nem azért szeretem a barátnőmeg mert van olyan szép mint jessica alba. meg egy csomo más aki szebb nála. nem ezen mulik h szeret e vagy sem
2010. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

te kérdezted!


Miért mit vársz? Nem lehet minden nő tökéletes! Nincs is! Szal ezen ne akadj fenn. Ha nem tetszene neki valami, akkor sztem már nem lenne veled, vagy megmondaná, de nem így. Túlreagálod. Örülj neki, hogy őszinte volt hozzád.

2010. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Charon válasza:
41%
Hát ezt elcseszte. Vigasztalásul mondom, minden pasi látja a barátnői, felesége hibáit, csak nem szokták elmondani. Inkább kedveset hazudnak, vagy azt mondják, h "én így szeretlek"..stb. Ez olyan nekik mint mikor mi nők azt mondjuk a kicsi farkukra, hogy "megfelem", meg "pont jó", vagy "ez a nekem megfelelő mérte, mert ha nagyobb lenne fájna". A férfiak is így hazudnak nekünk, csak a tiéd most épp elfelejtette. Bocsájtsd meg neki és ne is foglalkozz vele mit mondott. vagy ha zavar akkor változtass magadon. A férjem kedvéért én is fogytam 21kg-ot 2 hónap alatt, nagyon hálás volt :)
2010. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nézd: egy fiatal, tapasztalatlan fiú még őszinte. Főleg, ha így lerohanod a kérdéseddel.

De ettől még téged szeret! Úgyhogy nem kell szégyellned magad: örülj, hogy kiderült pár dolog.

Amin tudsz, változtass: most éppen nem sokat tudsz tenni, mert a melled és a feneked annyit fog majd nőni, amennyi be van programozva. Ezért nem érdemes elhízni, mert ronda leszel.

Viszont edzeni tudsz (ésszel! Nem lesérülni!) - attól nagyon szép kerek lesz minden alul-fölül. A melled ettől nem lesz nagyobb, de a mellizom szépen kiemeli majd. A farizmokat pedig kifejezetten könnyű edzeni egy lánynak.

Menj el egy konditerembe, és kérjél tanácsot az edzőtől. Vagy menjetek mindketten, hátha ő is szeretne erősödni.

2010. nov. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönöm.vegyesek a válaszok,van aki azt modnja,hogy nincs ezzel gond de van aki szerint elcsesztee..azért mindenkinek köszönöm.

jöhetnek még válaszok.

2010. nov. 28. 12:42
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
megnyugodhatsz. ha elmondta a hibaid az azt jelenti hogy kozel erzi magat hozzad es komolyan gondolja a kapcsolotokat. 18 f
2010. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!