Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan és mért tudtok kiszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mért tudtok kiszeretni abból akit szerelemből szerettél?

Figyelt kérdés

Leginkább fiúk válaszát várom és megtörtént eseményeket írjatok le.

A kapcsolat minimum 1 év.


2010. nov. 25. 19:05
 1/10 anonim válasza:
szerezz magadnak másik csajt!
2010. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
segít, ha találsz másvalakit, de elfelejteni sosem fogod tudni, ezzel együtt kell élned, mindig ott marad az emlékezetedben. sajnos az emlékeit nem tudja kitörölni az ember, én másfél éves kapcsolaton vagyok túl ami ráadásul nem is volt jó, de szerelmes voltam. hülyeség, hogy az idő magoldja, de majd halványulnak az emlékeid
2010. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak gondolj arra, hogy engedte magát megtöcsköltetni más fiúval v. fiúkkal.:(
2010. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De én nem erre a válaszokra lennék kíváncsi :)

Hanem amit kérdésembe írtam, mi ad arra okot hogy kiszeress a párodból?

2010. nov. 25. 19:23
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor ha úgy érzem, hogy már nem szeret vagy megváltozott netántán megcsalt, vagy már csak azért van velem mert kényelmes neki...
2010. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
IDÖ
2010. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mi 1 évet és 1 napot voltunk együtt [:D:Dg, egyszerűen bepunnyadt a kapcsolat. fél év különlét után találkoztunk, és most 3 hónapja tart megint, újra egymásba szerettünk, és már okosabban csinálunk sok dolgot.

l.18

2010. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Abba a fél évbe egyáltalán nem tartottátok a kapcsolatot? Fontos lenne bár mindenki más :)
2010. nov. 27. 21:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi a barátommal 3 év után mentünk szét, mert akkor éreztem úgy, hogy az a kapcsolat már kihűlt és sajnos nem a jó irányba haladt tovább.

Állítólag a szerelem nem tart tovább 3 évnél, utána átalakul mássá, ami a szeretet és a kötődés kombinációja.

De nálunk konkrétan az volt a baj, hogy nagyon fiatalon jöttünk össze és mindketten kicsit megváltoztunk, és rájöttünk, hogy képtelenek vagyunk együtt élni és közös jövőt tervezni, mert máshogy gondolkodunk ezekről a kérdésekről (ez ugye 20 évesen még nem tűnik fontosnak, de egy hosszú kapcolatban egy idő után felmerül). Persze ez nem ilyen hirtelen egyik pillanatról a msikra jött elő, hanem egyre többet keztünk el apróságokon veszekedni, vagy legalábbis egyre jobban zavartak mindkettőnket a másik hülyeségei és ezek a kisebb súrlódások, amiket nem igazán tudtunk megoldani lassanként megölték a szerelmet és tönkretették kapcsoltot. Plusz ugye mi együtt éltünk, és mivel egyetemisták voltunk elég sokat voltunk így együtt a lakában, és ha 2 ember túl sok időt tölt együtt az minden kapcsolatot tönkretesz (mondjuk mindenkinek más a túl sok). Mert ugye nálunk nem az volt, mint akik már dolgoznak, hogy ugye napközben nem tudnak együtt lenni, plusz egy egyetemre is jártunk.

Szóval az ilyen apró dolgok miatt szépen lassanként kihűlt a szerelem.

És bár én lány vagyok, a volt pasim is csak ugyanezeket tudná leírni szerintem... (bár sose tudhatom :))

2010. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem tartottuk abban a fél évben, hanem egyszer csak felhivott, nyaralni volt, hogy hiányzom neki, és találkozhatnánk. egyre többet találkozgattunk, és újrakezdtük, mert fellángolt újra a szerelem...

(20:35-ös voltam)

2010. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!