Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várjak rá? Már annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak rá? Már annyira szeretnék saját családot!

Figyelt kérdés

Párommal 6 éve vagyunk együtt, és attól félek, hogy nagyon későn fogja úgy érezni, hogy készen áll arra, hogy elvegyen, és hogy családunk legyen. Holott nekem ez mindig evidens volt, hogy korán anyuka leszek...stb...stb. Attól félek, hogy meggondolja majd magát, és nem akar mégsem tőlem semmit. Az esküvő gondolatától még mindig tart, és idén jutottunk el addig, hogy jó, akkor költözzünk össze. Volt már valakinek hasonló tapasztalat? Első komoly kapcsolatom, és félek, hogy teljesen másképpen képzeli a jövőt mint én.Ő 17 volt mikor összejöttünk, én 18.

24L


2010. nov. 25. 17:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Kedves 2.! Én azt szeretném, ha el akarna venni feleségül, mert szerintem ha jó sok év után így dönt(magától)akkor az egy igazi őszinte gesztus! A 2. gyereked pedig már csak akkor viselheti a nevét a párodnak, ha házasok vagytok. Én nem vagyok maradi egyébként! De nehéz a mai világban eleve megélni. Te tudod azt, hogy mennyivel nehezebb azoknak elindulni az életben, akik nem házasok? Ez nem csak a szerelemről szól, és ezt egy racionális ember belátja aki tud egy, s mást. Én viszont annak örülnék, ha miattam és nem a gyerek miatt venne el. Nagyon jó neveltetést kapott, tudom, hogy el szeretne venni, csak nem mostanában...

2010. nov. 26. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!