Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várjak rá? Már annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak rá? Már annyira szeretnék saját családot!

Figyelt kérdés

Párommal 6 éve vagyunk együtt, és attól félek, hogy nagyon későn fogja úgy érezni, hogy készen áll arra, hogy elvegyen, és hogy családunk legyen. Holott nekem ez mindig evidens volt, hogy korán anyuka leszek...stb...stb. Attól félek, hogy meggondolja majd magát, és nem akar mégsem tőlem semmit. Az esküvő gondolatától még mindig tart, és idén jutottunk el addig, hogy jó, akkor költözzünk össze. Volt már valakinek hasonló tapasztalat? Első komoly kapcsolatom, és félek, hogy teljesen másképpen képzeli a jövőt mint én.Ő 17 volt mikor összejöttünk, én 18.

24L


2010. nov. 25. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A srác 23? Akkor lesheted mikor leszel anyuka :) 5 év múlva talán. Én ilyen korú srácokkal járok együtt suliba és a baráti köröm egy része is ilyen korú, egyáltalán nem jár a család a fejükben. Szó sincs arról, hogy nem veled képzeli el a dolgot, de valljuk be férfi korban a 23 nem igen gyerekvállalós korszak. Viszont bízom benne, hogy teljesül az álmod, szóval kívánom, hogy a párod legyen a kivétel!
2010. nov. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért olyan kib@szott fontos azaz esküvő?

A XXI. sz. ban még mindig kötelező kéne hogy legyen??

Ha igazán szeretitek egymást akkor nem az a roh@dt papír kell hogy összekössön titeket, ha már a házasság az egyetlen ami összetarthat akkor az már régen rossz!!!


Amúgy meg lehet gyereketek házasság nélkül is, és lehet abba már belemenne.


Ha gyerek is van meg házasok is vagytok de a kapcsolat sz@r lesz akkor annál nehezebb elválni ami 1-2 évig is húzódhat....

2010. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocs 2., de a házasságról mindenki másképp gondolkozik. Én biztos nem aláznám meg magam azzal, hogy ott vannak a gyerekek, akiknek elismerés kellett, hogy az apjuk az apjuk, nameg még a férjem nevét sem viselhetem? A házasság nem összetart, hanem megpecsételi a kapcsolatot, egy jelképes összefonódás és szerintem sokat jelent. Nem a fehér ruha és nem a csillogás, hanem az a mondat, hogy a felesége vagyok, nem a párja.
2010. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

17:23. semmi gond.


De ez meg olyan mintha a látványra mennél....


Hogy dicsekedhess a barátnőidnek nééézd gyűrűm van...láátod a férjem nevét viselem .....naggyon megható vagy amúgy.


A gyerekek pedig viselhetik házasság nélkül is az apuci nevét.

A házasság semmi más csak egy látszat, hogy bebizonyítsd magadnak hogy tényleg ennyire szeret a párom..nekem ez a véleményem.


De ítéljetek el nyugodtan...

2010. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem ítéllek el, te támadtál a kérdezőre. Amúgy nincsenek is barátnőim, főleg csak haverok, a gyűrű meg nem is kötelező. Ez nem dicskvés, hanem egyszerűen egy pecsét és egy szép dolog. Ennyi erővel a karácsonyt is utálhatnánk. Nameg megfosztani attól az élménytől, hogy igent mondok neki a templomban. Áhh.

Amúgy tudom, viselheti a nevét, de apasági nyilatkozatot kell tenni, házasságnál ez nem szükséges. Viszont szerintem ez rohadt megalázó.

2010. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Annyit még hozzáfűznék!


Lehet templomi esküvő fehér ruhában angyalkákkal meg minden széppel, és e mellett nem kötelező a tanácsi.


Na mindegy.

Nem támadtam a kérdezőre csak a véleményemet mondtam el.


elnézést ha támadásnak tűnt.

Ahány ember annyi életmód...

2010. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát én azért egyet értek itt azzal a válaszolóval, aki házasság párti! És igen, lehet csak a formaságok miatt, de tényleg büszkén vállalnám, hogy feleség vagyok! Nekem esküvő, meg cécó nem kéne, de azért egy megható "igen-t" hallani szeretnék a Szerelmemtől, mert az csodálatos lehet! Amúgy kérdésedre a válaszom: szerintem vagy az anyagiak akadályozzák, vagy nem érzi MÁR úgy, hogy biztosan Te vagy neki az igazi! Más akadálya nem igen lehet, ha már 6 éve együtt vagytok!
2010. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kedves 17.25!


nem mindenkinek szól a látványról az esküvő. én is úgy gondoltam,h gyereket házasságba szülök. nem a házasság maga volt fontos,hanem h a gyerekek szülessenek házasságba,mert egyébként is azt vallom,h aki nem akar családot alapítani minek az esküvő,azt a családalapításra találták ki.


a korról meg annyit: a férjem 25 volt amikor megismertem,és 26,amikor elvett,szóval nem korfüggő


a kedves kérdezőt meg nem akarom elkeseríteni,de lehet h ebből sosem lesz semmi,a férjem is sokáig volt együtt egy lánnyal,össze se költöztek,a házasságtól,gyerektől a víz verrte,engem meg 8 hónap után elvett,2 év után már megvolt a kislányunk.


szóval lehet h nem a házassággal van baja,hanem arra vár h hátha talál jobbat.


persze ne legyen igazam :)


de tény: ha egy férfi megtalálta az igazit,akkor nem kell győzködi,h többet legyen veled,h együtt éljetek stb

2010. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én azt tapasztaltam: egy kapcsolatnak fejlődnie kell,haladni előre,szépen,lépcsőfokonként. mélyülnie is kell. ha csak egy helyben toporog a dolog,ha az egyik menne előre a másik meg inkább vissza,az gond lehet.


sztem kérd meg h legyen őszinte,mik a tervei? mikorra érzi h ugyanazt akarja amit te? mert ha nem akkor amikor te,akkor el kell gondolkoznod azon,h el kellene engednetek egymást és megtalálnod az igazit.


nekem anno volt egy barátom,amikor megismerkedtünk,egyetemre járt. beszélgettünk és elmondta,h ő 35 éves kora előtt biztos nem akar családot,mert ő fogja átvenni az apja cégét,addig meg tanulnia kell. na most ő akkor volt 23. én meg tudtam h nem akarnék addig várni. így szépen elbúcsúztunk egymástól mert látszott,teljesen mást akarunk.


én azóta megtaláltam a párom,gyerekeim is vannak,ő most 30,tanul,dolgozik,lány sehol. de boldog úgy,és én is így.


remélem bárhogy alakul is te jól jössz ki ebből

2010. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem Edinának hívnak?
2010. nov. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!