Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire féltitek a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire féltitek a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

2éve vagyunk együtt a barátommal. Imádjuk egymást, és bízunk is egymásban.De mi csak 2hetente találkozunk a munkája miatt, és nem is egy helyen lakunk, 80km választ el minket.Tudom, hogy nem csal meg és én sem őt, de azért mégis nagyon féltem h elveszítem.

Ez talán azért is van mert nagyon szeretem őt, és úgy érzem számomra ő az igazi, és nem tudná nekem őt soha senki pótolni.

Nálad miért van ilyen félelem?

2009. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

4 éve vagyunk együtt, 220 km választ el minket, jobb esetben találkozunk hétvégéken. Rettenetesen féltem a kapcsolatomat, szörnyen féltékeny is vagyok, de sajnos tett is róla, h így legyen, bár minél többet rágódom, annál elviselhetetlenebb leszek...


Hogy mennyire vagyok féltékeny? Ha elhagyna meghalnék, nem lenne több értelme az életemnek. Az hogy ennyire ragaszkodom hozzá többek közt azon is múlt, h ő volt az első ember, akitől kedvességet kaptam az életben...

2009. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ritkan. altalaban eleg magabiztos vagyok illetve bizok a kapcsolatban es a baratomban is. lassan 3 eve vagyunk egyutt, soha nem csaltuk meg 1mast. :)
2009. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Első válaszolónak: amiért én féltem, azt te és a második válaszoló pontosan leírta.... Köszi!!
2009. jan. 14. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Meglehetősen...1,5 hónapja bejelentette a párom mindenféle előzmény nélkül, hogy szakítani akar. Mivel szeretem, ő az 1. komoly kapcsolatom (ő vette el a szüzességem), most 5 hónapja vagyunk együtt, nem akartam, hogy csak úgy vége legyen. Mondtam, próbáljuk meg megmenteni. Azt mondja, összekuszálódtak az érzelmei, meg problémázik a külsőm miatt (nem annyira izgató a narancsbőr és a kis fogni való párnácskák miatt)... Azóta igyekszem megfelelni neki (tornázom, narancsbőr kezelés...).

Szinte naponta elkap a sírás... Úgy érzem, csak én szeretném igazán menteni a menthetőt. Kikészít ez a helyzet és nem tudom, meddig bírom. Vagy ebben a kilátástalanságban vagy a szakításban fogok összeroppanni...Minden nap azzal a tudattal ébredek, hogy vajon mikor jelenti be, hogy végleg vége... Szerintem nincs ennél rosszabb :(

2009. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5 éve élünk együtt..jól megvagyunk, idén lesz az esküvönk.. bízom magamban és benne,így nincs okom a féltésre.. :)
2009. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ezt mind elmondtátok!!
2009. jan. 14. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!