Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öcsém lenyulja a szövegeimet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öcsém lenyulja a szövegeimet. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Szóval az én szövegeimmel csajozik,az én izgalmas és érdekes történeteimet meséli el mintha az övé lenne csakhogy bevágódjon a csajoknál.Ráadásul olyan csajoknak teszi így a szépet akik nekem is tetszenek.Aki hasonló szituba került az mit tett ilyenkor?
2010. nov. 24. 23:30
1 2
 1/11 nielindi ***** válasza:
100%
vágd pofán
2010. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Találj ki újat. :D Én nap mint nap újjal rukkolók elő. Nem nagy cucc, csak az életből kell meríteni.
2010. nov. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szenthelyi Árpád válasza:

Jófej lehet. :D


az előttem válaszoló leírta a megoldást.

2010. nov. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Én nem tudom mit mondjak a csajnak. Nem azért mert nem jut eszembe egy se, hanem azért mert a sok közül nem tudom melyiket válasszam. :)

2010. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pofán kell vágni. Legalább lesz mit mesélnie legközelebb. Vagy beégetni, mikor nyomja a sztoridat a csajoknak, ott élő egyenesben leoltani, hogy most ezt minek csinálja.
2010. nov. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ismered azt a mondást, hogy a legerősebb kutya b@szik?
2010. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Avagy b@szik rá? Ha a gyengébb megunja, és ráedz?
2010. nov. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szard le! Az utánzat sosem lesz jobb az eredetinél!

Ha neki ez kell akkor csinálja. Majd egyszer kétszer pórul jár, ha olyanoknak meséli el, akiknek te már beadtad. Aztán majd pisloghat. Szerintem túl drasztikus megalázni mások előtt csak amiatt.. Bár ha tényleg ennyire zavar beszélgessél el vele.

De még egyszer leírom, hogy az utánzat, mindig gagyibb lesz az eredetinél! Pláne ilyen esetben ahol azért nyeli a te szövegeidet, mert te vagy a "jobb". Én inkább büszke lennék rá. Lehet elengednék egy két megjegyzést, mikor arra járok. Mondjuk egy mosollyal:"már mesélted nekik ezt, meg ezt a sztorit?" Abból normál ember levágja, hogy sántít.

2010. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ti vagytok Stiflerék?:DDD
2010. nov. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor ezt a kérdést olvastam nekem is Stiflerék jutottak eszembe. XD :'D
2010. nov. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!