Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek ha a főnököm...

Mit tegyek ha a főnököm lenyúlja a pénzemet?

Figyelt kérdés

Őrködök egy telepen, és úgy kell csekkolni, hogy 20-30- 40 percenként szólal meg a csekkolló. De van mikor 25 perc múlva szólal meg az előző indítástól számolva. Tíz perc mire körbe megyek. Tehát ha 25 percet ad az előző indítástól számolva, akkor mire vissza érek 15 perc múlva megint indítani fog.

Víz és WC nincsen a telepen. Ha sz.nom kell akkor a másik telepre kell átmenni. Mindkettő egy céghez tartozik. És ha ősz végén elzárják a kerti kutat akkor a vizet is onnan kell hozni. Váltás nincsen, de ha éppen a WC- n ülök és megszólal a csekkoló, akkor késik a csekkolás, vagy ki is marad.

Na és ekkor a főnököm levon a pénzemből.

Ti mit tennétek a helyembe? Már keresgélek másik állást, de nem könnyű találni.


2011. szept. 16. 17:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

mobil WC-t kell vetetned a főnökkel.

meg sok-sok vizes flakont.

2011. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

mi az a csekkolló? meg minek szólalgat meg 20-40 percenként?


amúgy meg keress másik munkát

2011. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Óóóóh! Gondolog hogy négy év alatt nem könyörögtünk mobil WC-ért? De még a kutyának egy normális kutya ólat se tudnak kihelyezni. Az Én kutyám pl nem fér bele abba ami most van. A konténer amiben vagyok két helyen is beázik. azért is szóltunk már nem is egyszer.


A csekkoló műholdas rendszerű :


[link]

2011. szept. 16. 18:10
 4/19 A kérdező kommentje:

18:01


Már keresem de írtam is. DE! A pénzemet hogyan tudom visszakapni?

Kinél kell panaszt tenni?

2011. szept. 16. 18:11
 5/19 anonim ***** válasza:
a sóhivatalnál...próbálkozhatsz ugyan a munkaügyi felügyeletnél, de ...
2011. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

18:38


Ki tudnád fejteni bővebben?

2011. szept. 16. 19:20
 7/19 anonim ***** válasza:
26%

Csekkolás után menj WC-re, és a következőre érj vissza.


Nekem logikusnak tűnik, hogyha azért fizetnek, hogy őrizz valamit, akkor ne ülj fél órát a WC-n (vagy ha megteszed akkor kapj kevesebb fizetést).

Gondolom okkal őriztek ott valamit, és ha épp távol vagy akkor azt akár el is vihetik (vagy megláthatják, lefényképezhetik, kicserélhetik, stb).


A helyedben keresnék másik állást (bár ilyen mentalitással nem tudom mi feküdne neked).

2011. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

21:04

Persze hogy azért fizetnek. Kemény 420 ft-ot óránként. Viszont én úgy tanultam, hogy az őrhelyet NEM hagyhatom el. Magyarul, biztosítania kellene a WC-ési kézmosási lehetőséget. Főleg hogy kutyával dolgozól.

Kifejtem bővebben:


Kb tíz perc mire körbe érek a telepen. Ha éppen akkor kell mennem akkor igen járőr után megyek át. Akkor lehet számolni. A harminc percből már tíz el is ment. Kb öt perc mire átérek, kb öt perc mire leterítem a WC ülőkét meg kirisztózzuk az emeletet ahol a Wc van. Akkor azzal már el is ment húsz perc. Ha éppen 25 percre szólal meg a csekkoló az előző indításhoz képest akkor ezek után öt perc múlva megszólal amikor éppen a Wc ülsz.

És itt van az hogy késel a csekkolással, és megy a levonás......

2011. szept. 16. 21:48
 9/19 anonim ***** válasza:
hát gyerekek... nem hiszem el hogy nem tudjátok a választ... pedig nagyon egyszerű: vissza kell tartani :/ minden jót ! :)
2011. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el, hogy snki nem tud értelmes választ adni.....


Van egyáltalán itt olyan ember aki őrködik?


te utolsó! megnézném én hogy meddig bírnád ki pisálásmeg szarás nélkül 24 órán keresztül.

Egyszer próbáld csak ki amikor 40 fokban kell dolgoznod, és iszol mint állat. Persze enned is kell mert másképp nem bírnád.


Amúgy most ezen röhögni kéne? Jaa! hú de vicces kac kac.....

2011. szept. 18. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!