Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek ha a főnököm...

Mit tegyek ha a főnököm lenyúlja a pénzemet?

Figyelt kérdés

Őrködök egy telepen, és úgy kell csekkolni, hogy 20-30- 40 percenként szólal meg a csekkolló. De van mikor 25 perc múlva szólal meg az előző indítástól számolva. Tíz perc mire körbe megyek. Tehát ha 25 percet ad az előző indítástól számolva, akkor mire vissza érek 15 perc múlva megint indítani fog.

Víz és WC nincsen a telepen. Ha sz.nom kell akkor a másik telepre kell átmenni. Mindkettő egy céghez tartozik. És ha ősz végén elzárják a kerti kutat akkor a vizet is onnan kell hozni. Váltás nincsen, de ha éppen a WC- n ülök és megszólal a csekkoló, akkor késik a csekkolás, vagy ki is marad.

Na és ekkor a főnököm levon a pénzemből.

Ti mit tennétek a helyembe? Már keresgélek másik állást, de nem könnyű találni.


2011. szept. 16. 17:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
jólvan ne haragudj... amúgy hidd el voltam már szélsőséges helyzetben, csak nekem nem szarnom kellett, hanem 8 méter magasból kitalálni valamit hogy egy ollós emelővel ne boruljunk fel, aminek az egyik oldala fél méter mélyre süllyedt az agyagban... 20 évesen 5 embert vezetek építőiparban, és ügyvezető vagyok egyben... neked 1 megoldás van: mondani kell a főnöknek hogy vigyen oda egy wc-t és elmagyarázod neki ezt az egészet, ha meg nem érti akkor (őrködsz, van erőd) fogod magad azt beversz neki egyet. pont.
2011. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

20:32.


Köszi ari vagy. :-)


Sajnos nem érdekli. A kollégám és én is már többször kértük, hogy helyezzen ki egy mobil Wc.-t. Kollégám pl. addig tartogatja ( már bocs hogy részletezem ), hogy meg se tud mozdulni annyira szorítja a fenekét. Igen lehet vicces dolog, de amikor benne van az ember ilyen szituban, már nagyon nem az. De nem csak Wc.-ni járunk át. Onnan tudunk vizet is hozni. A legalapvetőbb dolgok nincsennek meg itt ezen a telepen.

De nem hogy egy nyomi mobil wc-t nem tud kitenni, de még a konténer tetejét se tudja megjavíttatni. Pedig KETTŐ vasas műhely is van a telepen. Amikor esik az eső két oldalt ázik be a bungi amiben vagyunk. ( még jó hogy eddig nem ázott szét a vezeték ahol az áram megy, de lehet előbb utóbb megsülünk ha zárlatot kap )

Aztán meg problémázik hogy beviszem magammal a kutyát a bungiba. Tavaly óta ugyan igérgeti, hogy csináltat egy normális kutyaházat, amibe a kutya bele is fér. Azóta is készül.....


Hogyan tudnám elérni, hogy kijöjjenek ellenőrizni? már mint a munkaügyisek?

Hová lehetne írni nekik?

2011. szept. 18. 20:47
 13/19 anonim ***** válasza:
a munkaügyiseket nem tudom, de csak a főnöködnek kell mondanod hogy nincsenek meg az alapvető körülmények ahhoz hogy normálisan tudd végezni a munkád. és ez tényleg nem olyan hogy fizetés emelést kérsz, és leszarja... mondd meg neki hogy egyszerűen ember vagy, és a természet dolgait nem lehet visszatartani, a konténer állapota meg megint csak aggasztó, mert neked 12 órát ott kell lenned és beázik.ha ezt nem érti meg akkor fogyatékos.
2011. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
szarj a konténer elé vagy a főnököd irodájához
2011. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ezen a héten bemegyek, és beszélek vele.

Azért ha valaki tudja, hová lehetne írni a munkaügyiseknek azt megköszönném. :-)

2011. szept. 20. 14:10
 16/19 anonim ***** válasza:
2011. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

2011-09-16 21:04 - válaszolónak üzenném hogy:

Amíg nem dolgoztál ilyen rossz körülmények között ilyen gyenge órabérért addig ne oszd itt az észt!


Látom itt olyan válaszolók vannak akik nem ismerik ezt a "mocskos" és udorító munkát mint az örzést vagy inkább nem dolgoztak benne!Legtöbb helyen nem fizetnek,szivatnak, nem teremtenek emberi körülményeket, megaláznak gondolkodás és lelkiismeret nélkül!Az már csak hab a tortán hogy sok helyen nem jelentenek be, és értelmetlenül tiltanak el dolgoktól!És ennek fejébe mindent elvárnak még azt is aminek nincs értelme!

A másik hogy hiába rohángál az ember mindenféle munkaügyi hivatalba a biztonsági cégek úgy levédeti magát és kihasználja a kiskapukat hogy a munkaügyisek nem tunak mit csinálni ezt egy munkaugyis ellenör is megerösítette nekem!A fönököd meg jól kirúg és felvesz egy másik embert, mert a munkanélküliség dominál és ezzel a munkáltató is tisztába van és lehet hogy még ki se fizet!


Ott van még az is hogy 24 örzésnél jár 4 óra alvási idö!24 órán át fent lenni nem egészséges fölleg éveken át 24 órába örködni úgy hogy nincs pihenö idö!5 év alatt 10 évet öregszik az ember!

Az végképp gusztustalan hogy egy alap emberi szükséglet így van megoldva!Meg beázik a örbódé....

XXI. század a nagy civilizált emberiség...


Azoknak is adnék egy észheztérítö pofont akik nagyképüen mondják az áruházi örökre hogy "ezek egész nap nem csinálnak semmit"!

Nem kellemes 12 meg 16 órákat "túrázni" alkalmi cipöben minden másnap 450 Ft órabérért!


Bár ilyen helyre mint ahol a kérdezö dolgozik 600 Ft órabérért se mennék!

2013. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Majd azon is lehet viccelödni amikor eggyes megyékben akkora munkanélküliség és nyomorúság lesz hogy az ember azt is elválalja hogy egy hordó f.osba mártják!
2013. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :-)

Utolsó elötti válaszoló bele lát a helyzetbe. Igen sajnos ez megy nagyon sok helyen.

Én már nem ott dolgozok, és a kollégám is máshol van már. Most olyan helyen vagyok, ahol az emberi körülmények biztosítva vannak, igaz a meló itt se kevés, de nem gond.

Most húsz percenként kell csekkolni, éjjel tíztől ez mellett kilincselni kell. ( minden ajtót meg kell cibálni )

2013. ápr. 3. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!