Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy valaki "lenyúlja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy valaki "lenyúlja a barátomat" mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan megnézik az utcán (jól néz ki) és félek, hogy egyszer elmegy egy másik lánnyal. Nem én vagyok a legszebb lány és bármikor leléphet mással. Bízom benne de hát kitudja, hogy mikor fog megunni. Nem vagyok féltékeny típus, nem mondom soha, hogy nem lehetnek lány barátai meg ilyenek mert nincs hozzá jogom meg amúgy sem mondanám. Néha megnéz 1-2 lányt de nem szólok érte...ő sem szól ha megnézek 1-2 srácot.

Hasonlít arra a srácra aki a videó elején van http://www.youtube.com/watch?v=3Yb5P2dgcyU&feature=related

csak ő jobban néz ki :P

Én nagyon szeretem őt és nem lenne jó ha megcsalna. Viszont most vannak azok a túldivatos lányok és képesek bármit bevetni :/ mit tegyek?

20/L


2010. aug. 30. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret nem csal meg,ha nem akkor meg úgy is félre megy.....Bizalom a kapcsolat alapja.
2010. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Nekem biztosan nem kellene akkor a barátod,ha "úgy" néz ki......
2010. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj te :) Aranyos vagy, látszik, hogy szereted, különben nem aggódnál. Én is ilyen voltam régen. Nem féltékenykedtem soha, de legbelűl féltem, hogy koppint, mivel én sem vagyok egy "plakát modell" :D

De így utólag rájöttem fölösleges volt. + most várjuk a kis babánkat! Pedig én az elejétől kezdve úgy voltam vele, hogy jesszus mennyi lány próbálkozik nála, és milyen szépek, tuti elcsábul. De nem tette, sőőőőt. Magától mindig elmondta ha valaki hajt rá, és ez megnyugtatott, és onnantól is mindent elmondott. :)

2010. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
elég komoly gondok vannak ha ettől félsz.(önbizalomhiány) na meg ha valaki csak úgy "le tudja nyúlni" tőled akkor az a pasi nem is szeret igazán. akkor csak vigye.és miért kéne neked egy olyan pasi aki nem szeret és aki az első jó csaj miatt otthagy? ha nincs alapvető bizalom köztetek megette a fene a kapcsolatot, mert ilyen hülyeségeken agyalsz csak és teljesen tönkreteszed magad. szerintem élvezd vele az együtttöltött időt és csak akkor parázz ha gyanakszol hogy megcsal.
2010. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Leginkább semmit nem tudsz tenni, azonkívül, hogy bízol benne. Ha csak simán elmegy másik lánnyal akkor isten áldja.
2010. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ne ezen parázz.

ha szeret, akkor nem kell neki másik suna, akárhogy is néz ki.

2010. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerül vkinek lenyúlni, akkor a pasi nem érdemelte meg, hogy a pasid legyen. Ennyi.
2010. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen felszínes lenne, eleve nem lenne a barátod, hanem egy szépségkirálynővel járna.
2010. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A párom is ilyen volt...

Minden embertől féltett aki egyszer hímnemű és még életben van. Sőt egyszer azt is a fejemhez vágta, hogy "Ne haragudj, de nem bízom benned" Egy év után volt ez...hát ledöbbentem, mert soha nem adtam okot neki bizalmatlanságra. Továbbá hozzátettem, hogy ha megakarnám meg tudnám csalni, de nem akarom. És Ne csinálja ezt ne kössön meg, ne nézze folyton hogy hányat lépek jobbra és hányat balra mert nem fogom sokáig bírni ezt. Mondtam neki, hogy én indulásból minden emberben megbízom, a páromban meg alap, hogy megbízom. És nem attól fogom megcsalni vagy sem, hogy ő féltékenykedik vagy nem...

Belátta ezeket a dolgokat, két év mindennapos találkozás után távkapcsolatba kezdtünk, én két sráccal költöztem össze (nem így akartam, de így jött össze végül).

Most már olyan szintre jutott a kapcsolatunk, hogy megbízik bennem és soha nem kételkedik, pedig két sráccal lakom és 15o km van közöttünk. Mostanában néha szívatom azzal, hogy nem féltékeny?! De már nem az és ennek örvendek, hiszen minden jó kapcsolat alapja a bizalom.


Próbálj meg magabiztosabb lenni, mert bizalmatlanság bizalmatlanságot szül!

Csak ügyesen:)

2010. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ilyenekkel ne zsongítsd az agyadat. Élvezd a faszit, amíg teheted. Bízz benne! Ha nem szolgál rá a bizalomra, akkor küldd el. (Már ha kiderül, hogy félrekufírc)

Jobb egyedül lenni, mint egy megalázó kapcsolatban kullogni valaki után.

De ha a srác szeret, akkor meg no para.

2010. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!