Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy valaki "lenyúlja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy valaki "lenyúlja a barátomat" mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan megnézik az utcán (jól néz ki) és félek, hogy egyszer elmegy egy másik lánnyal. Nem én vagyok a legszebb lány és bármikor leléphet mással. Bízom benne de hát kitudja, hogy mikor fog megunni. Nem vagyok féltékeny típus, nem mondom soha, hogy nem lehetnek lány barátai meg ilyenek mert nincs hozzá jogom meg amúgy sem mondanám. Néha megnéz 1-2 lányt de nem szólok érte...ő sem szól ha megnézek 1-2 srácot.

Hasonlít arra a srácra aki a videó elején van http://www.youtube.com/watch?v=3Yb5P2dgcyU&feature=related

csak ő jobban néz ki :P

Én nagyon szeretem őt és nem lenne jó ha megcsalna. Viszont most vannak azok a túldivatos lányok és képesek bármit bevetni :/ mit tegyek?

20/L


2010. aug. 30. 13:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Keres másikat, még időben !
2010. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ha lenyúlható, had menjen. majd azt a csajt is otthagyja, akiért téged. ne sajnáld.
2010. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A külső nem minden.
2010. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mindig mondja, hogy szeret. Én bízom benne és ezért is nagyon rosszul esne.
2010. aug. 31. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!