Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem bízik bennem, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem bízik bennem, azt hiszi hazudozok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt (ő 18 én pedig 16) ! szedek fogamzásgátló tablettát miota vele vagyok, h minden a legjobb legyen! jó is volt minden szilveszterig, amikor is lehetőségem volt rá h megcsaljam, de nem tettem meg mivel szeretem, csak az a baj h ezt elmondtam neki h lehetősségem volt rá, és ezen nagyon összevesztünk majdnem szakitás letta vége.. de azért nemlett mert tényleg szeretjük egymást! Mostanába a gyógyszertöl elvileg sokat fájt a gyomrom, reggelenként a vonaton hányingerem lett (van) és ma kiütések jöttek ki rajtam... ugyvolt h ma találkozunk, de irtam neki sms-t h nemtudok menni mert szarul vagyok, és nemtudom milesz ebből... ezt én arra értettem h lehet h bőrgyógyászhoz kell mennem! erre barátnömtöl hallootaam mert elmondta nekem h kivolt akadva és mondta h nekem mindig van valami bajom meg hülye vagyok meg stb... most bezséltme vele msn-en és mondta h ezzel az sms-sel felidegesitettem! de miért? nem értem! ti mit gondoltok erröl az egészröl? azthiszi h megjátszom h beteg vagyok? Mert tényleg elég beteges vagyok mostanába, és ezt sokszor látta is, szóval nemértem.. ma msn-en is másképp bezsélt velem.. habár látom h szerelmes! mi a teendő? a Szakitást ne hozzátok szóba mert én nem akarom elvesziteni és ő sem engem! előre is köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 14. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ulj le vele beszelni es ha nem erti meg csinaljatok egy kis szunetet egy hetet vagy amennyit gondolsz (ez nem szakitas remelem hogy tudod)
2009. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

en is nagyjabol hasonloan jartam szilveszterkor :)

szerintem a szunet hulyeseg. inkabb mond el neki h bizol benne es h o is megbizhat benned.es h inkabb oruljon h 1altalan elmondtad neki mert nem lett vna kotelesseged es h ertekelje h teljesen oszinte vagy vele.

esetleg legkozelebb ha kicist rosszul vagy de meg kibirod ne fujd le a talalkat es mond el neki h kicist rosszul voltal de miatta megis eljottel mert mar nagyon akartad latni. ;) szerintem csak o is beparazott h szakitani akarsz. nyugtasd meg h szereted,h bizol benne es h minden rendben.

2009. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ülj le és beszélj vele, tényleg. Minden egyes pontot tisztázva, kezdve a szilvszetertől. Hogy nem azért mondtad el, mert elhagyhattad volna mert lehet azt hiszi, h megfordult a fejedben, hanem azért, mert így akartad vele tudatni, h annyira szereted, h sosem használnál ki ilyen lehetőségeket.

A gyógyszeres gondokkal nyugodtan kérd meg, h kísérjen el a dokihoz, mert félsz, h mi lesz ebből, a találka lemondása helyett.

Nem tudom még min szoktatok veszekedni, de minden egyes ilyen veszekedést tisztázni kell, mert félreértésekből lett a szakításhoz közeli állapot!

2009. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy a gyogyszer miatt vagy rosszul, mennyel el veled az orvoshoz irassál fel valamilyen másik gyogyszert, legalább akkor o is látja hogy nem kumantottál, meg mutazd meg neki a kiutéseket. Bizonyitsál neki, hogy mennyire szereted. Csinálj neki valami szépet, ajándékot vagy kaját, lebd meg valamivel! Ha annyira akart veled találkozni, te pedig rosszul voltál miért nem ment o? Ha beteg lenne a barátom én mennék hozzá, nem beripolnék, hogy már megint mi a bajod?! Azért akadt o ki annyira mert rossz az onbecsulésének, hogy valaki le akart tole nyulni, rosszul esett neki, de azt értékelnie kellett volna, hogy elmondtad neki! Beszéljél vele, hogy változon meg, mert ez igy neked nem lesz jo! Szereted azt nem csak mondani kell, hanem bizonyitani, neked is meg neki is!
2009. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt irom de itt a szakitás lenne jo.mert ha nem bizik benned akkor?egyébként lehet azért ien mert ö csalt meg.És egy kapcsolatban nem a bizalom a lényeg???
2009. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!