Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindketten szűzek vagyunk. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindketten szűzek vagyunk. De valami nem pezseg bennem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeretek vele aludni meg megölelni..pettingelés közben, viszont nem érzek semmi testi vonzalmat..nem hoz lázba, és más fiúval sokkal jobban érezném magam, mint előtte akivel voltam ilyen helyzetben..lehet ez azért van, mert szűz, és nem ért még annyira a dolgokhoz, hogyan közeledjen így felém? Próbáltam irányítani de nem ment...viszont nem lehet túl nagy elvárásom, mert én is szűz vagyok..L/17
2011. dec. 4. 14:44
 1/4 A kérdező kommentje:
*És lehet, hogy egy tapasztaltabb,gyengédebb fiúra van szükségem..aki több mindent tud adni ezen a téren..
2011. dec. 4. 14:45
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vonz szexuálisan,akkor halott ügy.megkell lennie a vonzalomnak...nem biztos,hogy azért van,mert szűz,egyszerűen ő nem mozgat meg.
2011. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zasarasa válasza:
100%
beszéljétek meg, mert szerintem, ha szeretnéd akkor pezsgés is lenne, attól függetlenül h szűz vagy, mert ez tök kémia.. ha szereted(beindít, az illata,látványa,hangja stb..) akkor a tested úgy válaszol h "begerjed".. szval érted... akkor itt vmi nem stimmel :/...
2011. dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..ha nincs meg a testi vonzalom..akkor halott az ügy..engem em érintett meg:(( de én őt lázba hoztam..
2011. dec. 4. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!