Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendőrségre forduljunk vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendőrségre forduljunk vagy még ne?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 hete vagyunk együtt, minden szép.. minden jó.. csak a volt barátja akivel 2 évet volt együtt most is zaklatja.. kb 2,5 hete szakítottak de már előtte sem szerette a lány. Ma is visszahívó sms-ek 100 át küldte a srác barátnőmnek, és szerintem ott is van nála. Barátnőm egészkor végzett iskolában, mondtam neki megyek haza vele,ha ott van akkor majd beszélek én vele.. Azt mondta nem kell elküldi. 20 perc mire hazaér, szóval 100% hogy már megint ott van. Mondtam neki hogy említsen meg engem is azt mondta hogy akkor "kapnék egyet" Szóval bántalmazná is a lányt. Mit csináljunk?:S 16/F 16/L 21/Ex
2010. nov. 24. 12:53
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Ezt hogy "itt jártatod a szádat" arra értettem, hogy itt fikáztad hogy gyakori kérdéseken kérdezgetem mit tegyek... csak annyit akartam megkérdezni hogy érdemes e rendőrségre szaladni, mivel édesapám kint van Sopronban én pedig Vácon lakom. Már 1 éve nem tartjuk a kapcsolatot, még mielőtt azt mondanátok hogy miért nem kérdezem meg őt.. ez sajnos így alakult. Nem szaladok apucihoz , bárcsak meg tehetném.. további szép napot.. válaszokat nem várok mert jönnek a fikázások ismét.. nem is írok többet ide:) Remélem örömet okoztam Teletha.


Sziasztok!

2010. nov. 24. 15:11
 22/30 anonim ***** válasza:
Csak az a lehetőséged van, hogy a csaj és az apja elintézik a pasit, vagy pedig te megismerkedsz vele és pusztítás nélkül megkéred, hogy kopjon le, mert ha vered a lány is bajba kerülhet...Ezt nem akarod, ugye?
2010. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Nem akarom, én nem akarok hozzá nyúlni se.. de viszont nem fogom engedni hogy ott a helyszínen dögöljek meg mert ő ki lett dobva
2010. nov. 24. 17:16
 24/30 anonim ***** válasza:

Igazad van, de nem is biztos, hogy neked fog támadni...

Ha igen, levered a földre és kész.

2010. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Ez így nem korrekt? Őszintén..
2010. nov. 24. 17:18
 26/30 anonim ***** válasza:

De, szerintem teljesen az..

Szóval ne kapd fel a vizet:)

Viszont az már tényleg az utolsó lépés legyen, hogy te koptatod le. A lány parancsoljon rá, vagy sírja ki az apjától, ha apja olyan szemét, hogy nem zavarja, hogy a lányát cseszegetik.

2010. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Reméljük hogy vissza se jön már.. :)
2010. nov. 24. 19:51
 28/30 anonim ***** válasza:
Le kell ütni a ge*cibe
2010. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Átérzem a helyzeted teljes mértékben. 24/F vagyok. Ugyanígy jártam mint te. Csak a mi esetünkben a 2 hetes "szerelem" az majdnem 3 hónap volt. 3 hónap alatt elhittem, hogy expasi koptatva. Előtte "zaklatta" a barátnőmet még, ott is volt házbamenetel, karrángatás minden. Aztán kb 3 hónap után nemrég derült ki számomra a teljes igazság. A csaj frankón átbaszott. Kellett neki egy lelkitámasz, meg egy kis "frissítés", mert épp akkor rosszban voltak. Elhitette velem hogy szeret. De aztán vigyorogva visszament a "volt" pasihoz. Jelenleg is vele van. Szóval annyit akarok ezzel neked mondani, hogy zűrös a te csajod is, jobban jársz ha hagyod a francba, különben úgy jársz mint én.
2010. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Hát figyelj, ha most hagynám ilyenért.. kb annyira fájna , mintha megtenné .. szóval ez mostmár mind egy.. de azért köszi szépen!:) Részvétem..
2010. nov. 26. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!