Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendőrségre forduljunk vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendőrségre forduljunk vagy még ne?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 hete vagyunk együtt, minden szép.. minden jó.. csak a volt barátja akivel 2 évet volt együtt most is zaklatja.. kb 2,5 hete szakítottak de már előtte sem szerette a lány. Ma is visszahívó sms-ek 100 át küldte a srác barátnőmnek, és szerintem ott is van nála. Barátnőm egészkor végzett iskolában, mondtam neki megyek haza vele,ha ott van akkor majd beszélek én vele.. Azt mondta nem kell elküldi. 20 perc mire hazaér, szóval 100% hogy már megint ott van. Mondtam neki hogy említsen meg engem is azt mondta hogy akkor "kapnék egyet" Szóval bántalmazná is a lányt. Mit csináljunk?:S 16/F 16/L 21/Ex
2010. nov. 24. 12:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
48%
Semmit! Hagyd őket, had zárják le Ők ketten! Mit kell Neked beleszólni? Ezért fogja megverni,mert kakaskodsz!
2010. nov. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
inkább a lány apukájának kell szólni. téged kinevetne asrác hisz hozzá képest "kisfiú" vagy. am mi az h ott van a barátnődnél a pasi? ez elég érdekes
2010. nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ez nem kakaskodás.. én csak mondtam neki hogy ha úgy érzi megemlítheti hogy én is vagyok neki.. és le lehet szállni úgy se megy már vissza..
2010. nov. 24. 12:59
 4/30 A kérdező kommentje:
Az hogy elment hozzá hogy béküljenek.. amúgy nem tudom ki nevetne e.. ebbe ne menjünk bele:)
2010. nov. 24. 12:59
 5/30 anonim ***** válasza:

Ne legyen igazam de sztem a csaj Téged ver át!Ha annyira tartana tőle már rég szólt volna az apjának vagy akárkinek akitől beijedhet a srác!De mondom ne legyen igazam!

Ha meg tényleg ennyire tartatok Tőle akkor irány a rendőrség de oda kell ám bizonyíték is pl.smsek/emailek...

2010. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem szól az apjának, mert a gyerek meg az apja ismerik egymást.. és megmondta az apja hogy nem szól bele intézzék el egymás között.. meg ő azon az alapon van hogy úgy is összejönnek.. megtudom őt is érteni... csak hívogatja, meg visszahívós sms-eket küld neki állandó jelleggel ...
2010. nov. 24. 13:11
 7/30 A kérdező kommentje:
Most hívott barátnőm, hogy el ment a csávó de megrángatta a karját, meg ott feküdt az ágyába.. szóval be engedték vagy van kulcsa nem tudom.......:SS
2010. nov. 24. 13:17
 8/30 anonim ***** válasza:

És ha ismerik egymást a szülők akkor mi van??Nem értem a mai világot ha az én lányom szólna nekem vagy az anyjának biztos lehetsz benne akármilyen ismerős a másik fél apja,anyja elbeszélgetnék vele hogy ezt így nem lehet és nem a "haverságot" nézném,akárhogy is legyen hanem a gyerekem az első!!Ha meg megtudnám hogy rángatja a gyerekem ....na azt nem tenné el zsebre!Ha máshogy nem megy menjetek be a rendőrségre kérdezzétek meg hogy mi ilyenkor a teendő....bár ha a lány faterja ilyen mentalitású akkor ne számítsatok sok jóra hogy felmertétek jelenteni az"ismerősét"!de persze az sem lenne rossz ha Te leülnél a barátnőddel együtt fater elé és mindent elmondanátok neki talán megváltozik a véleménye!(1próbát megér)

remélem megoldódik és nem lesz nagyobb baj!

2010. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is nagyon remélem. Engem rohadtul nem izgat hogy 21 éves én meg 16 mert attól ha nagyon akarom ugyanúgy le tudom szerelni. Rendőrségen még gondolkozunk, várunk.. Ha újra megjelenik szerintem én is közbe lépek és utána apja.... aztán ha semmi akkor rendőrség..
2010. nov. 24. 13:35
 10/30 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy ne Te önkezűen oldd meg a dolgokat,mert annyit nem ér hogy sittre vágjanak!!Sok sikert
2010. nov. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!