Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendőrségre forduljunk vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendőrségre forduljunk vagy még ne?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 hete vagyunk együtt, minden szép.. minden jó.. csak a volt barátja akivel 2 évet volt együtt most is zaklatja.. kb 2,5 hete szakítottak de már előtte sem szerette a lány. Ma is visszahívó sms-ek 100 át küldte a srác barátnőmnek, és szerintem ott is van nála. Barátnőm egészkor végzett iskolában, mondtam neki megyek haza vele,ha ott van akkor majd beszélek én vele.. Azt mondta nem kell elküldi. 20 perc mire hazaér, szóval 100% hogy már megint ott van. Mondtam neki hogy említsen meg engem is azt mondta hogy akkor "kapnék egyet" Szóval bántalmazná is a lányt. Mit csináljunk?:S 16/F 16/L 21/Ex
2010. nov. 24. 12:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Miért nem cseréli le a barátnőd a telefonkártyáját? Akkor talán nem tudná őt nyaggatni sms-ekben. Amúgy, ha én nem akarok beengedni valakit a lakásba, akkor az nem is jön be, különben segítséget hívnék. Én amondó vagyok, hogy a barátnőddel tisztázd, pontosan mit is akar vagy ki akar-e mászni ebből egyáltalán.
2010. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Ki akar mászni, mert tudom hogy engem szeret... érzem, látom rajta.. figyelj ez olyan dolog hogyha 2 évig együtt vannak, és van kulcsa mert az apja megbízik a gyerekben és be megy.. akkor szegény 55 kilós lány mit csinál egy felnőtt férfivel? Így is el akart menni és vissza rántotta az a büdös paraszt hogy hallgassa meg ha hozzá beszél. Lány onnan tudom hogy ki akar szállni hogy megbeszéltük ha legközelebb jön megyek én is.. nem nyúlok a gyerekhez de szerintem nem is kell mert úgy is ő fog kezdeményezni.. attól kezdve tisztába vagyok az önvédelem fogalmával... :) Köszönöm mindenkinek !:)
2010. nov. 24. 13:46
 13/30 anonim ***** válasza:

"van kulcsa mert az apja megbízik a gyerekben"

Szánalmas... Ezért kell beszélni vele.

2010. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Ha nem tényleg annyira nem akarná a másik pasit, már mindent volna, hogy ne legyenek együtt.
2010. nov. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Erről én nem igazán tehetek: )
2010. nov. 24. 13:52
 16/30 anonim ***** válasza:
lemeradtt a mindent szó:S
2010. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Bocs, hülyeségeket beszélek, szétesett a fejem:D

Szóval, te mutatkozz be a pasinak, ha a barátnőd szakítani akar, csak nem mer, egyébként ne...

De ne öld majd meg és ne hozz bajd a lányra sem!

De ez az ágyas dolog is szánalmas.

2010. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

"Tisztában vagyok az önvédelem fogalmával ;)" ezen jót röhögtem.

Jajj te gyerek :D

A barátnőd volt barátja egy igazi rossz fiú, aki nem riad vissza semmitől, aki két évig kurogatta a csajod.

És vedd már észre, hogy te ki vagy. Valaki aki apucihoz akar rohanni,+ gyakorikérdéseken akar megoldást találni.


El mondom én neked mi lesz ebből: nem sokára újra összejönnek és tovább kúrja a lányt minden nap.

(2év után 2 hét alatt nem lett beléd szerelmes, hidd csak el)

2010. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
"teletha"ez telitalálat!!!!Ezen most én is hatalmasat röhögtem nagyon jó arc lehetsz és a tutit írtad !!Ment a zöld részemről!:D
2010. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom kedves válaszolók mi van veletek, Teletha te is itt jártatod a szádat.. és ha nem hiszed el hogy tisztában vagyok vele hogy mi az önvédelem, nem kell kinevetni a másikat. Ezzel saját magadat nevetteted ki.. Apám rendőr, édesanyám jogot tanul. Én 3 éve kempo-ra járok. Nem akartam mondani mert az lesz hogy vagánykodok. A csávó rossz fiú? A csávó egy árufeltöltő és kb vagy 65 kiló az egész gyerek. Én 81 kiló vagyok 189 centivel. De ezt hagyjuk szerintem. Nem kértem hogy fikázz le.. kösz!
2010. nov. 24. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!