Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mi lehet az oka? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lehet az oka? Vagy inkább forduljunk nögyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Most hagyta abba a b,nöm a gyogyszer szedést,ugy értve most van egy hét szünet,és meg kellet volna jönie, de nem jött meg neki! ilyenkor is van olyan,hogy késhet, vagy netán teherbe eset? Peddig sosom élveztem bele!
2009. júl. 7. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom néhány fogamzásgátlónál előfordulhat, hogy kimarad a megvonásos vérzés, főleg az elején. De terhességnél is ez a helyzet. Bár ha nem élveztél bele, akkor elég kicsi az esélye a terhességnek. A szünet hányadik napján tartotok? A nagy átlagnak 3. nap jön meg, de ha a 7. nap jön meg akkor sincs semmi gond.
2009. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1 napján tartunk

de azt mondta uttána egyböl meg kell jönie! Én nem értek hozzá ugy ,hogy nem tudom! de akkor ezek szerint ö sem tudja:)! köszi

2009. júl. 7. 14:24
 3/9 A kérdező kommentje:

1 napján tartunk

de azt mondta uttána egyböl meg kell jönie! Én nem értek hozzá ugy ,hogy nem tudom! de akkor ezek szerint ö sem tudja:)! köszi!

2009. júl. 7. 14:25
 4/9 anonim ***** válasza:
nem szabadna neki teherbe esni. az ilyen tabletaknal amikor 21 napig szeded 7 nap szunet akkor abban a 7 napban is vedett es elo fordulhat h kesik neki.
2009. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első nap ritkán szokott megjönni, főleg ha esténként veszi be a tablettát. Most gondolj bele, lehetne ez is egy olyan nap mint a többi, ha ma este is bevenné. A szervezet úgymond még nem gyanít semmit, hogy ma nem lesz tabletta, hiszen minden nap tabletta nélkül szokott lenni estig. Még nem vérezhet, különben folyton vérezne. Ez nem menstruáció lesz, hanem megvonásos vérzés. Fölöslegesen paráztok.
2009. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szünet 2-3 napján is megjöhet, ne parázz.
2009. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ok köszi mindenkinek! Csak hát azért kérdezem,,mert én ehez hülye vagyok:)
2009. júl. 7. 15:48
 8/9 anonim ***** válasza:

jaaaaajjj...a szünet első napján valszeg nemfog megjönni a menzesze. a 3.4.5 nap környékén fog. ez így működik. első nap sztem senkinek sem jön meg :D

nekemis a 4. napon jön meg.

2009. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak az a lényeg, hogy a szünetben megjöjjön!
2009. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!