Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a pasim még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cicus2010 kérdése:

Mit tegyek hogy a pasim még jobban belém szeressen? Az a baj hogy sokat kiabálok vele

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy a pasim még jobban belém szeressen? Az a baj hogy én kiabálok vele mindíg nem tudok higadtan beszélni vele egy normális boldog kapcsolatot szeretnék hogy csak én keljek neki senki más nem tudom mit tegyek hogy ne vitázzak vele és ne beszéljek vele csúnyán és hogy még jobban belém legyen bolondulva
2010. nov. 24. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Kezdésnek nem lenne rossz, ha megtanulnál uralkodni önmagadon...
2010. nov. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
valószínű Neked kéne először változtatnod a hülye szokásaidon! De lehet a pasi pont ezt szereti benned, szóval akkor verd is meg!
2010. nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne kiabálj, kezdetnek szerintem elég ennyi is..
2010. nov. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki Mikulásra virgácsot, és hatalmazd fel, hogy elfenekelhet, ha rosszkislány voltál.:)
2010. nov. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a folytonos kiabálása miatt váltam el az előző feleségemtől...
2010. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Adj a kezébe gumikalapácsot, hogy lecsapjon, ha pattogsz.

Egyébként nemhogy belédszeretni nem fog, hanem jól ott is hagy és megérdemled, ha ilyen hisztis sárkány vagy.

2010. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez a virgácsos megoldás amúgy nem is rossz. :-)

Viszont tényleg próbálj önuralmat tanulni. Az is igaz, hogy ha ő így szeret, akkor kiabálj még hangosabban...

2010. nov. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mond meg neki oszinten amikor veszekedtek hogy azert borulsz ki mert nagyon felsz hogy elveszited. es magaddal tisztazd le hogy a baratod azert van veled mert szeret nem azert hogy massal flortoljon. 18 f
2010. nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennél jobban? Nem hagyott el egy hisztis rikácsoló pic-át. Mit akarsz még? Ha vered és tökönrúgod akkor is elolvadjon a szerelemben? Van ilyen is. Mazochizmusnak nevezik.
2010. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom én is ilyen vagyok... Kövezzetek meg, de egyszerűen nem tudok mit csinálni, rajta vezetem le a feszültséget(család, vizsgák miatt...) és tudom, h ez nagyon rossz. Elkezdtem azt csinálni,h csendben elszámolok 5ig és máris jobb v szimplán, kimegyek a szobából a kiabálás előtt és lenyugszom.

próbáld ki te is!

2010. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!