Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Ti miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti miért nem álltok ki magatokért?

Figyelt kérdés

Több topicot végigolvastam. Apuval is beszéltem róla. Mégsem értem.

Azt látom, hogy a lányok/nők elkezdtek uralkodni rajtatok. Zsarolnak a sex-el, hisztivel, érzelmekkel, ti pedig nem reagáltok. Sokszor látom, hogy inkább hagyjátok magatokat, végül totál papucsokká váltok.

Aput kérdeztem, miért van ez. Azt mondta, egyre kevesebb hiteles férfi van, mert egyre kevesebb a hiteles nő. Ezt nem értettem. Mi olyan jó a csajokban, hogy ennyire hagyjátok magatokat dróton rángatni?

Apukám erős egyéniség, mindig tudja, mit akar, és el is éri azt. Én is ilyen akarok lenni, ha felnövök. Nektek nem ilyen volt az apukátok, vagy mi van?

(most suliból írok, ha hazaértem, megnézem a válaszokat)


2010. nov. 24. 12:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
en ugy vagyok vele hogy egy no ne akarjon ugy viselkedni mint egy ferfi. ezt a sajat kapcsolatomba nem is engedem meg. 18 f
2010. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

egy határig, a kapcsolat elején főleg még OK, csak később ha már egyoldalú akkor nem jó. Persze az egyoldalúság semmiből sem jó.


Én egyébként egyéni okból hagynám, én sajnos nem engedhetem meg magamnak hogy válogassak, igy aztán örülhetek, ha egyáltalán "elnyom" valaki :( Inkább lenyelem a büszkeségem, minthogy emiatt hagyjon ott valaki

2010. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12:22-nek: a nők egyenlőséget akartak, pl. szavazati jogban, munkabérben, továbbtanulásban. Nem egyformaságot.

12:25-nek: neked az a jó barátnő, aki zsarol és uralkodik rajtad? Mi abban a jó?

12:29-nek: ha mindkét fél oda van a másikért, mégis, miért zsarol? Vagy akkor te is zsarolod, hogy kimutasd, odavagy érte?

12:31-nek: az érzelmesség még nem gyengeség. De akkor is kiállhatsz magadért, ha szereted a másikat. A szüleim szeretik egymást, mégsem fenyegetik egymást hisztivel, sem erőszakkal. Akkor most hogy van ez?

12:36-nak: ha nem fontos neked a lány, vagy a vita tárgya, értem, hogy inkább hallgatsz. De mi van akkor, ha fontos? Fontos a lány, és fontos a vita oka is? Mondjuk, megcsal. Azt is lenyeled?

13:49-nek: a kapcsolat elején miért OK? A lányok mindig azt mondják, ha nem szólnak már elsőre a zavaró dolgokért, akkor a pasi azt hiszi, nincs benne zavaró. Ez fordítva nem működik? És miért nem válogathatsz? Mi ez az egyéni ok?


Szóval, mi olyan jó a csajokban, hogy ennyire hagyjátok magatokat elnyomni? Erre még nem válaszolt senki. Pedig tényleg szeretném tudni.

2010. nov. 24. 19:21
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"12:25-nek: neked az a jó barátnő, aki zsarol és uralkodik rajtad? Mi abban a jó?"


Látom alaposan félreértettél. Rajtam nem uralkodik egy lány, a barátnőm meg pláne. De ha úgy lenne, ahogy írod, és minden fiú olyan puhány lesz, akkor nekünk, mint én, sokkal jobb és könnyebb dolgunk lesz, nem kell tahó bunkónak vagy extramenőnek lenni egy bejövős lányhoz. Hidd el, mindig emiatt panaszkodnak, hogy nincs pasi, akire felnézhetnek :)

2010. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

12:22-nek: a nők egyenlőséget akartak, pl. szavazati jogban, munkabérben, továbbtanulásban. Nem egyformaságot."


AkarTAK. Eredetileg. Aztán, nézd meg, hogy mi folyik ma. A férfi vezesse a háztartás, amíg a nő dolgozik, az apa is menjen el GYES-re, az apa babusgassa a gyermeket, amíg a felesége dolgozik - legalábbis, ha a nő többet keres. Sorolhatnám. Csak nézz körül, hogy milyen szinten eltűnt a férfi és a nő közötti különbség.

2010. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Akárhogy is nézem, férfi és nő nem lesz egyforma.

De miért hagyjátok ezeket a törekvéseket?

És találtam egy olyan topicot, ahol a csajok leírják, hogy papucsot akarnak-e, vagy erős férfit. Érdemes elolvasni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. nov. 28. 17:10
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem hagyjuk magunkat dróton rángatni, de mivel az emberiség fennmaradásához a nők elengedhetetlenül szükségesek, akik szülni tudnak, ugyanakkor sokszor zsarnokoskodnak, kiszámíthatatlanul logikátlanok, értelmes viselkedéste képtelenek, ezért egy idő műlva, amikor a férfi ezt felismeri, onnantól mindent ráhagy a nőre, fásult lesz, és ez tűnik úgy, hogy a férfiből papucs lett, pedig nem. Egyszerűen a stabilitásra törekszik egy szeszélyes partnerrel.
2010. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

teljesen mindegy milyen vagy.egy nő így is-úgy is talál vmi neki nem tetszőt.a sok hiszti,meg a bizalom hiánya.ha meg megunom és elhajtom,utána 2 hétig sír,h had jöhessen vissza.

az a probléma,h az emberek ilyen kérdésekkel foglalkoznak,nem pedig azzal,h oda kell figyelni a másikra.

dehát én telibe lesz.rom az egészet,mivel fiatal vagyok.

jelenleg csak kihasználom a nőket,buliba járok,meg kurv.zni.nem érdekel,nem is tagadom.vágyom egy normális nőre,csak a nekem megfelelő nagyon nagyon kevés.

2010. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 18:23


De ha ez így van, és feltételezem, hogy a férfiak az emberiség fennmaradása érdekében (blabla) hoznak ilyen áldozatokat, akkor sem értem. Ha jól tudom, a gyerekhez nem kell házasság, együttélés, de még komoly kapcsolat sem.

2010. nov. 30. 12:08
 20/20 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! 18:23 vagyok. Így van. A gyerekvállaláshoz valóban nem kell házasság, de általában egy komolyabb kapcsolat mindenképp szükséges hozzá. Te sem vállalnál gyereket valakivel, akit nem ismersz eléggé és akivel nem tudjátok egymást elviselni. Namost manapság ha egy férfi "erős egyéniség", és őszinte, céltudatos, szókimondó, azt egyszerűen a mai lányok nem tudják elviselni. Például a lányok nem tolerálják, ha a férfi le akarja beszélni őket valami felesleges dolog megvásárlásáról. Egy kapcsolat elején a legapróbb ellentmondás után jön a hiszti, és ha nem enged a fiú, elválás lesz az eredménye. Máshogy működünk, a lányok pl. gyakrabban járnak pisilni, természetesen mi alkalmazkodunk , de ha mi kicsit szabadabban akarunk mozogni, akkor már morcosak mert nem vagyunk mellettük, de millió hasonló példát írhatnék. Megoldás nincs, talán ha a mostani fogyasztói társadalom átalakul valamilyen fenntartható társadalommá.
2010. dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!