Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Ti miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti miért nem álltok ki magatokért?

Figyelt kérdés

Több topicot végigolvastam. Apuval is beszéltem róla. Mégsem értem.

Azt látom, hogy a lányok/nők elkezdtek uralkodni rajtatok. Zsarolnak a sex-el, hisztivel, érzelmekkel, ti pedig nem reagáltok. Sokszor látom, hogy inkább hagyjátok magatokat, végül totál papucsokká váltok.

Aput kérdeztem, miért van ez. Azt mondta, egyre kevesebb hiteles férfi van, mert egyre kevesebb a hiteles nő. Ezt nem értettem. Mi olyan jó a csajokban, hogy ennyire hagyjátok magatokat dróton rángatni?

Apukám erős egyéniség, mindig tudja, mit akar, és el is éri azt. Én is ilyen akarok lenni, ha felnövök. Nektek nem ilyen volt az apukátok, vagy mi van?

(most suliból írok, ha hazaértem, megnézem a válaszokat)


2010. nov. 24. 12:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
ez is egy h*lye kérdés.
2010. nov. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

Csak az zsarolható, aki hagyja magát.

Ez is az emancipációs folyamat mellékhatása.

de ha valami kötelezettség van, vagy munkavégzés vonzat, akkor "jajj, mi gyenge nőből vagyunk!"


Erről ennyit.

2010. nov. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Emancipáció. A nők akartak egyenjogúságot, jobban mondva, lényegében teljes egyenlőséget. Ez az eredménye. :)
2010. nov. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%

ma 12:22


"de ha valami kötelezettség van, vagy munkavégzés vonzat, akkor "jajj, mi gyenge nőből vagyunk!"


Azért megnézném én, hogy a mai 20 éves "férfiak" hogyan lapátolnak szenet, hogy mennek el sorkatonának, meg hogyan végeznék a ház körül a jellemzően rájuk háruló feladatokat. :)

2010. nov. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
Bánom is én, ha így van, annál könnyebb dolgunk lesz jó barátnőt szerezni :) 17F
2010. nov. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Erre tart a mai világ! A nők legyenek rátermettebbek, a férfiak érzelmesebbek, "érzékenyebbek":).
2010. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor tudom elképzelni, hogy egy nő "zsaroljon" hisztivel, szexel amíg még az elején van a kapcsolat és ugye mindkét fél nagyon oda van egymásért. Ilyenkor még a pasi is megtesz mindent, hogy megtartsa szerelmét, inkább enged, minthogy elveszítse azt akiért oda van. Az viszont már gáz, ha ez rendszeressé válik és a pasi ahelyett, hogy a sarkára állna és megelégelné mindezt, még pitizik is a nőnek, hogy jajj ne haragudj, jólvan stb... Azért van egy bizonyos határ ebben, amit észre kéne venni minden pasinak és kiállni magáért, hogy nem minden csak a nőért/nőnek van.
2010. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzem, hogy változás lenne ebben. Mindig is voltak férfiak, akiket lehetett befolyásolni, és voltak férfiak, akiket nem. A társadalmi megítélés miatt régebben ez inkább a háttérben ment, manapság már nem ciki ugye az "érzelmesség", ahogy a nyommegek fogalmazzák, így ez nyíltabban történik.

Az igazi férfi ha igazi nőt talál, akkor nem próbálják egymást elnyomni.

2010. nov. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Most akkor neked bejön a fater?
2010. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

hat ez nem egeszen igy van, szerintem.


en is hallgatok ha olyan a helyzet, de megsem erzem magam papucsnak.

pl vitatkozok valakivel, es ha tudom hogy igazam van, inkabb ra hagyom...legyen boldogabb. SEmmi karom nincs ebbol.

Az pedig, hogy nem reagalunk semmire, az nemertem miert rossz dolog. :)

2010. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!